Gündem

Tekstil Markası Kiğılı İnternetten Bakliyat Satışı Yapıyor

Corona virüs salgını ülkeyi etkisi altına almış durumda. Salgının daha fazla büyümemesi ve kontrolden çıkmaması için mağazalar kapatıldı. Pek çok mağaza satışlarına sadece online olarak devam ediyor. Bu süreçte şaşırtılan bir süreç başladı. Giyim markası olarak bilinen Kiğılı farklı bir sektöre yönelerek online olarak bakliyat satışı yapmaya başladı.

Salgın süresince pek çok denge alt üst oldu. Pek çok marka yeni sektörlere yönelmeye başladı. Bunun en garip örneği ise Kiğılı oldu. Aslında giyim ve tekstil devleri arasında satılan firma online alışveriş sitesi üzerinden yeni bir kategori açtı. Market ve Ev Kategorisi adı altında bakliyat ürünleri başta olmak üzere zor zamanlarda kullanılacak pek çok ürüne yer verdi.

Kiğılı Farklı Bir Sektöre İmza Attı

Büyük market zincirleri online alışveriş imkanı sunuyor. Kiğılı bu süreci fırsata çevirerek insanlara farklı alternatifler sunabileceğini açıkladı. Market alışverişi konusunda yaşanan yoğunluk nedeniyle pek çok kişi siparişlerine günler sonra ulaşabiliyor. Yeni bir alternatif süreci hızlandıracak gibi görünüyor. Firma sağlık çalışanlarının ekipman eksiklerini göz önünde bulundurarak ekipman desteği de sağlamaya başladı.

Kiğılı firma olarak bu süreçte giyim firması olarak hizmetlerini sürdürüyor. Satışlar sadece online olarak yapılıyor. Salgın bittikten sonra firmanın nasıl bir yol izleyeceği ise henüz bilinmiyor. Bakliyat satışlarının salgın sonrasında sona ereceği düşünülüyor. Bu süreçte pek çok firma ürün yelpazesinde çeşitliliğe giderek farklı sektörlere de adım attı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı