Gündem

Ünlü Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Koronavirüs Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı!

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ sevenlerini bu sefer üzdü. Geçtiğimiz günlerde sosyal izolasyonu sağlamak ve koronavirüs salgınından korunmak için orman içerisinde bulunan evinde eşi Başak Dizer’le birlikte inzivaya geçmişti. Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı. Tatlıtuğ birkaç gündür kendisini iyi hissetmediği için hastaneye kontrole gitti.

Yapılan tetkikler sonucunda ünlü oyuncunun koronavirüs belirtileri taşıdığı için hastaneye yatırıldığı belirtildi. Henüz ünlü oyuncu tarafından bir açıklama yapılmadı. Yakışıklı oyuncunun bulgularının devam etmesi üzerine test yapılacağı belirtildi.

Eşi Başak Dizer’de Risk Altında

Ünlü oyuncunun bir süredir evden çıkmadığı, virüse nasıl yakalandığının bilinmediği belirtildi. Henüz kesin tanı konulmamasına rağmen ünlü oyuncunun yakın çevresi de endişe yaşamaya başladı. Hastaneye yatışı yapılan Kıvanç Tatlıtuğ’dan sevindiren haberin gelmesi bekleniyor.

Ünlü oyuncuyla iletişime geçen kişilerin de bu süreçte kendilerini izole etmeleri ve her ihtimale karşı önlem almaları bekleniyor. Eşi Başak Dizer’de kendini izole ederken testlerin yapılmasının ardından sonuca göre bir tedavi yönteminin belirlenmesi planlanıyor. Ünlü oyuncunun sevenleri de endişe içinde beklerken hastaneden ya da Kıvanç Tatlıtuğ’dan herhangi bir açıklama gelmedi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı