Gündem

Yaşlı Adama Bunu da Yaptılar!

Bilindiği gibi Coronavirüs önlemleri kapsamında 65 yaşın üzerindeki vatandaşların sokağa çıkmasına sınırlama getirildi. Dışarı çıkan yaşlı vatandaşlar ise tepki görmeye başladı. Öyle ki yaşlı bir adamın başından aşağı kolonya dökene bile rastlandı. Bugün ise Manisa’da yaşlı bir adama linç girişiminde bulunuldu. Manisa otogarında gördüğü yaşlı adama sert tepki gösteren bir polis memuru, bağırarak yaşlı adamı rencide etti! Sosyal medyanın gündemine oturan video, herkesin tepkisini çekti.

Açığa Alındı

Manisa Emniyet Müdürlüğü konuya müdahil olarak, yaşlı adamı linç eden polis memuru hakkında soruşturma başlattı. Polis memurunun açığa alındığını duyuran Emniyet Müdürlüğü, konunun takipçisi olacaklarını bildirdi.

Bu Kadar da Olmaz Dedirtti!

Yaşlı adama, evinde olmadığı ve sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği gerekçesiyle çıkışan polis memuru, avazı çıktığı kadar bağırarak çevredeki tüm vatandaşların dikkatlerini üzerine topladı. Manisa Otogarı’nda yaşan olay kameralara saniye saniye kaydedildi. İzmir Çevirme Radar sayfasının Twitter hesabından paylaştığı video bir anda gündeme bomba gibi düştü.

Demediğini Bırakmadı

Öfkeden deliye dönen polis memuru, yaşlı adama sert sözlerle tepki gösterdi. “Otur yerine!” diye bağıran  polis memuru; “Sen kimsin? Yaşından başından utan. Devletin memuruna feryat ettirmeyeceksin. Bana bağıramazsın.” Sözleriyle herkesi şoka uğrattı. “Yaşlı maşlı yok” diyen polis memuru, “devletin  memurunu bileceksin.” diyerek bağırmayı sürdürdü.

Sessiz Kalmadı

Yaşlı adam ise polis memurunun sert tepkisine sessiz kalmayarak; “Sen kimsin? Ben devletin polisine saygı duyuyorum. Ama sana duymuyorum.” Diye cevap verdi. Bunun üzerine polis memurunun daha da hiddetlenerek, “Ben de sana saygı duymuyorum!” diye bağırdığı duyuldu.

Yaşanan olay sosyal medyada büyük tepki toplarken, Manisa Emniyet Müdürlüğü’nden konuyla ilgili açıklama geldi. Polis memurunun açığa alındığını belirten Manisa Emniyet Müdürlüğü, böyle bir durumun asla kabul edilebilir olmadığını ifade etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı