Kripto Para

Kredi Kartı İle Bitcoin Almak

Kredi kartı kullanılarak gerçekleştirilecek olan her bir işlem için özellikle Bitcoin gibi bir üründe güvenilirliğe dikkat edilmesi gerekiyor. Güvenli olmadığı düşünülen, ürün yapısıyla ilgili sorunlarla karşılaşılacağı öngörülen bir sitede ürünler için başvuruda bulunulmaması öneriliyor. Kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kartlar ve online cüzdan yöntemleriyle, kart bilgilerinin girilmesi halinde direkt olarak işlem detaylarının öğrenilebilir olması sağlanıyor.

Bitcoin Kredi Kartıyla Nasıl Alınır?

Kredi kartıyla alınacak olan Bitcoin ve altcoinler için özel olarak güvenilir web sitelerini seçtikten sonra, ne kadar BTC almak istediğinizi işaretlemeniz gerekiyor. Daha sonra ise güncellenen BTC verilerine uygun incelemeleri güvenilir web sitesi bünyesinde her zaman için ortalama 5 dakikada işlemler sonuçlanıyor. 16 haneli kart numarası, CVV numarası ve son kullanma tarihi bilgilerini girerek alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartıyla Bitcoin Alınır Mı?

Türkiye’de aktif olarak faaliyetlerin sürdürüldüğü tüm sitelere erişebilir, Bitcoin ve diğer altcoinler için detaylı bir şekilde inceleme yaparak alım satım sürecini değerlendirebilirsiniz. Sadece Bitcoin için değil, Ethereum gibi ürünlerde de kredi kartı kullanımı mümkündür. Sürecin yönetilemez ve takip edilemez yapıya sahip olması nedeniyle, bu ödeme işlemlerinde güvenlik sorunu oluşabileceği için, güvenli olmayan kurumları tercih etmemeniz gerekiyor.

Kredi Kartıyla Bitcoin Alımı Güvenilir Mi?

Kredi kartıyla Bitcoin satın almak isteyen binlerce müşteri bulunuyor olmasına rağmen, özel olarak belirlenen politikalar nedeniyle pek çok kuruluş tarafından hesaplar üzerinden bitcoin alınmasını engelliyor. Bu durum sadece banka havalesi için değil, banka kartları aracılığıyla mobil cihazlardan veya direkt olarak kart numaraları üzerinden yapılacak işlemleri de etkiliyor.

Başarılı bir sonuç alınması genel olarak mümkün olmasa dahi, herkes tarafından detaylı bir şekilde tüm satış sitelerinin incelenmesi gerekiyor. An itibariyle dünya genelinde binlerce kişinin eşzamanlı olarak işlem yapabileceği şekilde çalışmalarını sürdüren 35 dev satış sitesi bulunuyor. Bunlardan, satışın kredi kartıyla yapılabileceği belirtilen birini seçerek, kart bilgilerinizi girebilir ve belirlenen ödemeyi yaparak Bitcoin temin edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı