Künye

Egegen Medya ve İletişim Teknolojileri Ltd. adına;

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Serdar Ceylan
E-posta: serdar@tekno10.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Ali Atay
E-posta: ali@tekno10.com

Proje Sorumlusu
Esra Çetingöz
E-posta: esra@tekno10.com

Medya Yöneticisi
Raif Çarıkçı
raif.carikci@tekno10.com

Haber Editörleri / News Editors
Ayda Salduz
E-posta: ayda.salduz@tekno10.com

Esra Çevik
E-posta: esra.cevik@tekno10.com

Nazlı Bilgener
E-posta: nazlı.bilgener@tekno10.com

Seher Kızılırmak
E-posta: seher.kizilirmak@tekno10.com

Fırat Yalçınkaya
E-posta: firat.yalcinkaya@tekno10.com

Video Editörü
Duray Uyanık
duray.uyanik@tekno10.com

Dönemsel olarak editörlük hizmeti kapsamında katkıda bulunan diğer isimler: Orhun Uğur, Ece Kaya, Büşra Oruç, Onur Çavuşoğlu, Gülbahar Aktan, İshak Ünal, Yaşar Mert, Ebru Vatansever, Bünyamin Yılmaz, İbrahim Turhal. Faruk Paker, Hüseyin Gökçakıl, Dilan Bergil .

Mali Müşavir / Financial Advisor
Necip Özer
smmmnecipozer@gmail.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Bahir Bozcalı

Reklam / Advertise
Öykü Çelik
reklam@tekno10.com

Barındırma / Hosting
Tekno10.com, Bünyesinde olduğu Egegen Hosting Hizmetlerini kullanmaktadır.

Yazılım / Software
Wordpress Altyapısı ile Jannah haber yazılımını tercih etmektedir.

Geliştiriciler: Faruk Peker, Görkem Büyükkaya, Kamil Kahraman

İletişim / Contact
Yönetim Yeri Merkezi: Ankara Cad. No:119 Bayraklı / İZMİR
Şubeler 1: Maslak Ahi Evran Cad. No: 6 Ofis No:739 Maslak / İSTANBUL
Şubeler 2: Celal Bayar Ü. Küme Evler No:22 C Blok Z31 Yunusemre / MANİSA

Çağrı Merkezi: 444 7 436
Telefon Numarası: 0850 850 0736
GSM: 0532 111 7 436
E-posta adresi: iletisim@tekno10.com

YASAL UYARI: Tekno10.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde Tekno10.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Tekno10.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Tekno10.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Tekno10.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on tekno10.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on tekno10.com are opened on a new page. tekno10.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

implant
Başa dön tuşu
Kapalı