Medya

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Stüdyolarını Youtuber’lar İçin Ücretsiz Yaptı

Gençlere verdiği destekle adından söz ettiren Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, belediye olarak her türlü gençlerin yanında olacakları sinyalini vermişti. Başkentli gençleri heyecanlandıran bu vaatlerden sonra ilk somut adım geldi.

ABB Başkanı Mansur Yavaş verdiği talimat ile belediyeye ait tüm stüdyoların Youtuber’lar tarafından ücretsiz şekilde kullanılması talimatını verdi. Belediyeye ait resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre artık Youtuber’lar ve Youtuber olmak isteyen başkentli gençler, Salı ve Çarşamba günleri belediyeye ait profesyonel stüdyoları ücretsiz şekilde kullanabilecekler.


CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal’ı DP Genel Merkezi’inde ziyaret etti. ( Volkan Furuncu – Anadolu Ajansı )

Her Salı ve Çarşamba günleri saat 10:00 ile 16:00 arası hizmet verecek stüdyoları kullanabilmek için buraya tıklayarak başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Ardından belediye tarafından size uygun randevu oluşturulacak ve oluşturulan randevunun tarih ve saati bildirilecek.

Başkentli gençleri ülke ve dünyaya tanıtmak adına böyle bir projenin hayata geçirildiğini söyleyen belediye çalışanları, bu sayede hayallerinin peşinden koşmak isteyen gençlere de destek olabileceklerini belirttiler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı