Mobil

10.000 mAh Bataryalı Telefon Geliyor

10.000 mAh Bataryalı Telefon Geliyor

OUKITEL şirketinin uzun bir zamandır üzerinde çalıştığı yeni amiral gemisi olacak akıllı telefonunu ön siparişe açıyor. Üstün özelliklere sahip telefonun en dikkat çekici özelliği ise 10.000 mAh gücündeki bataryası…

Akıllı telefon piyasasındaki rekabet iyice kızışmaya başladı. Şirketler, sürekli olarak yeni teknolojilere yatırım yaparak bu rekabeti bir üst dereceye çıkartıyor. Elbette ki bundan en çok memnun olanlar ise kullanıcılar… OUKITEL firması da kullanıcıların en büyük problemlerinden biri olan şarj sorununu ele alarak, çok büyük bir yenilik getirdi. K serisi yeni çıkacak akıllı telefon modelinde 10.000 mAh gücünde batarya kullandı. OUKITEL yaptığı bu hamle ile birlikte ‘’en uzun şarja sahip telefon’’ unvanını da eline alacak.

10.000 mAh Bataryalı Telefon Geliyor

10.000 mAh Gücündeki Telefonun Diğer Özellikleri

Piyasaya girmeye hazırlanan yeni K serisi telefonun, batarya gücünün dışında diğer özellikleri ile de çok konuşulacağa benziyor. Gövde ekran oranı %92,7 olarak ölçüldü. 64 GB dahili hafızası ve 6 GB’lık yüksek RAM özelliğine sahip. Telefonun bir diğer iddialı olduğu bölüm ise işlemcisi… Mediatek Helio P35 işlemcisini kullanan OUKITEL, telefonun arka kısmında 16 ve 2 MP olmak üzere 2 tane de kamera kullanıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı