Mobil

5 Tane Yeni iPhone Geliyor!

Apple tarafından şu sıralar gündeme getirilmese de iddialara dahil olunan bir haber var. Yeni yılda 5 tane yeni telefonu piyasaya sürme ihtimali olan Apple, bu konuya dair oldukça farklı çalışmaların peşinde gidiyor.

2020 senesi için 5 tane yeni cihaz çıkaracağı konuşulan Apple, farklı konuşmalarla da karşımızda yer alıyor. Hem yeni nesil cihazlar hem de farklı modeller ile gerçekten etkin bir dil bizleri bekliyor diyebiliriz. Üst segment olarak bahsettiği dört tane farklı telefonun 5G şeklinde sunulmasını mümkün kılan Apple, bu duruma dair de oldukça güçlü ve yenilikçi bir süreç ilerletiyor.

İnsanların beklentilerine göre cihazlar geliyor!

İnsanların beklentilerine göre gelen yeni cihazlar, biraz daha fiyat konusundan ve özellik konusundan farklı seçeneklere dahil olabilir. mmWawe üzerinde yapılan duyurular ve çalışmalar, anlaşmaların da farklı şekillerde ilerleyebileceğini bizlere sunuyor. 5G olarak etki alanı için yapılan her yeni duyuruda cihaz için 6G konusundaki fonksiyonlar ile ilgili de uyumlu olması düşünülüyor.

Şu sıralar farklı ram özellikleri ile gündeme gelen bu cihazlar, farklı özelliklerde karşımıza çıkabilir. Liste şu şekilde gösteriliyor. Tahmini 2020 iPhone listesi:

  • 4,7 inçlik iPhone SE 2: LCD ekran, tek arka kamera, 5G desteği yok
  • 5,4 inçlik iPhone 12: OLED ekran, çift arka kamera, 5G desteği var
  • 6,1 inçlik iPhone 12: OLED ekran, çift arka kamera, 5G desteği var
  • 6,1 inçlik iPhone 12 Pro: OLED ekran, üç arka kamera, 5G desteği var
  • 6,7 inçlik iPhone 12 Pro Max: OLED ekran, üç arka kamera, 5G desteği var

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı