Mobil

Android İçin En İyi Canlı Duvar Kağıdı Uygulamaları

Android işletim sistemi, kullanıcıların görünümü özelleştirmek için uygulama başlatıcılarını, simge paketlerini, widget’ları ve daha pek çok şeyi kullanmasına olanak tanır. Şimdiye kadar, Android özelleştirmesi hakkında birçok makale paylaştığımız ve bugün en iyi Android canlı duvar kağıdı uygulamalarının tam bir listesini paylaşacağız.

Android canlı duvar kağıdı

Muzei Live Wallpaper

Çok yüksek kaliteli canlı duvar kağıtları olan bir canlı duvar kağıdı uygulaması arıyorsanız, o zaman Muzei Live Wallpaper sizin için en iyi seçim olabilir. Muzei Live Wallpaper uygulaması otomatik olarak her gün canlı duvar kağıdını değiştirebilir. Sadece bu değil, ama Muzei Live Wallpaper canlı duvar kağıtları kapmak için birden fazla kaynağı da destekliyor. Yani, Muzei Live Wallpaper bugün kullanabileceğiniz en iyi Android canlı duvar kağıdı uygulamalarından biridir.

Device Info Live WallPaper

Device Info Live WallPaper, her Android kullanıcısının kullanmak isteyeceği benzersiz canlı duvar kağıdı uygulamalarından biridir. Device Info Live WallPaper ile ilgili en iyi şey, canlı bir duvar kağıdı olarak sistem kaynak kullanımınızın gerçek zamanlı istatistiklerini göstermesidir. Bu nedenle, Device Info Live WallPaper, Android ana ekranlarına robotik bir dokunuş vermek isteyenler içindir. Bu nedenle Device Info Live WallPaper, bugün kullanabileceğiniz en iyi canlı duvar kağıdı uygulamalardan biridir.

3D Parallax Background

Androidinizin ana ekran görünümünü değiştirmek için paralaks efektleri kullanan bir canlı duvar kağıdı uygulaması arıyorsanız, o zaman 3D Paralaks Arka Planı sizin için en iyi seçim olabilir. 3D Paralaks Arkaplanı, kullanıcılarına indirmek için 70’ten fazla paralaks efekti temaları sunar. Bu temaların tümü iyi görünüyor ve şüphesiz Android ana ekranınızın görünümünü değiştirecek.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı