Mobil

Android Kişileri Sim Karta Kopyalama

Kişileri SIM kartta kaydetmek, özellikle iki telefon arasında kişileri aktarmak istediğinizde, telefon hafıza kartına kaydetmekten daha iyi ve daha kullanışlıdır. Bunun nedeni, kişileri birer birer elle yazmadan SIM kartı doğrudan değiştirebilmenizdir.

Kişileri Android’de SIM Karta Aktarmanıza Yardımcı Olacak En İyi Araç:

Kişileri Android telefondaki SIM karta kopyalamak için Coolmuster Android Assistant veya Mac için Coolmuster Android Assistant ile deneyebilirsiniz.

– Kişileri .vcf veya .bak biçiminde bilgisayardan SIM karta herhangi bir kalite kaybı olmadan bir Android telefondan kopyalayın.

– Ayrıca Android telefonunuzdan kişileri bilgisayarınıza html, vcf ve bak formatlarında dışa aktarabilirsiniz.

– Toplu Android’de yeni kişileri ekleyin.

– Android telefonunuzdaki mevcut kişilerin bilgilerini düzenleyin ve gereksiz kişileri telefondan silin.

– Android ve bilgisayar arasında SMS, fotoğraf, video, müzik, uygulama ve daha fazlasını aktarmanıza yardımcı olacak, kullanımı kolay bir Android yöneticisi.

Artık, kişileri bilgisayardan Android SIM karta kopyalamak için Android Rehber Aktarımı’nın ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz.

Android Kişileri Sim Karta Kopyalama

Kişileri SIM Karta Kopyalamak İçin Android Assistant’ı Başlatın

Android rehber aktarma programını çalıştırın ve Android telefonunuzu bir USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın. Veya WiFi ağ üzerinden bağlayabilirsiniz. Ardından, program Android cihazınızı otomatik olarak algılamaya başlar. Android telefonunuzda USB hata ayıklamayı etkinleştirip etkinleştirmediğinizi kontrol edin, değilse, önce açmanız gerekir.

Kişileri Android SIM Karta Kopyalamaya Başlayın

Sol sütundaki “Kişiler” sekmesine gidin. Açmak için tıklayın ve kişileri yönetme penceresine girebilirsiniz. Kişileri Android SIM karta aktarmak için, üst satırdaki “İçe Aktar” düğmesini tıklamanız, .vcf veya .bak dosyalarının kaydedildiği yere göz atmanız ve bunları içe aktarmanız gerekir.

Yukarıda anlattığımız gibi, bu Android Yöneticisi ayrıca kişileri telefondan bilgisayarınıza yedekleme için taşımanıza da olanak sağlar.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı