Mobil

Android Q Beta 4 Güncellemesi Geri Çekildi

Android Q Beta 4 Güncellemesi Geri Çekildi

2019 yılının Mayıs ayında düzenlenen I/O etkinliğinde Android Q Beta 3 sürümünü tanıtan Google, bu güncellemenin üzerinden bir ay geçmesinden sonra yeni bir güncelleme daha yayınladı. Google yayınladığı Android Q Beta 4 güncellemesini 5 Haziran günü kullanıcılarına duyurdu ve yayınladı. O tarihten itibaren sürekli sorunlarla uğraşan Google, en sonunda yapmış olduğu bu güncellemeyi iptal etti ve gerekli çalışmalara başladı.

Son güncellemede işler yolunda gitmedi

Google tarafından kısa süre içerisinde yayınlanan Android Q Beta 4 güncellemesi, kullanıcılara pek çok zorluk çıkarttı. Beta 4 güncellemesinde işler yolunda gitmeyince bu güncelleme yayından kaldırıldı. Kullanıcılar bu iptalden sonra Beta 4 güncellemesini indirirken hata aldıklarını ve güncellemeyi yapamadıklarını ifade etti.

Güncelleme yapan kullanıcılar, güncellemeye yaptıktan sonra Google forumlarına akın etti ve şikayetlerini dile getirdi. Google geliştiricileri bu şikayetleri dikkate aldı ve güncellemeyi iptal etti. Yükleme esnasında yaşanan bu problemin bir an önce giderilmesi için çalışmalara başlayan Google, kısa süre içerisinde yeniden güncellemeyi yayınlayacaklarını duyurdu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı