Mobil

Android Telefonda Videoyu Kilitli Ekran Yapma

Canlı duvar kağıtları Android cihazlarda var olan harika şeylerden biri. Gerçekten Android telefonunuzun ekranının harika görünmesini sağlıyor ve ekranınızın canlandığını hissediyorsunuz. Telefonunuz, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi canlı duvar kağıdı ile önceden yüklenmiş olarak gelir ve telefonunuz için neyin iyi olduğunu düşündüğünüzü ayarlayabilirsiniz.

Android Cihazda Videoyu Kilitli Ekran Nasıl Yapabilirim

Bu harika bir seçenek olsa da, birçoğu önceden yüklenmiş canlı duvar kağıtlarını denemekle birlikte, bazı kullanıcılar sadece özelleştirilmiş duvar kağıtlarına sahip olmayı tercih ediyor. Özelleştirilmiş canlı duvar kağıtları ile telefonunuzda bulunan videoları kastediyoruz. Google Play mağazasındaki bir uygulama sayesinde artık herhangi bir videoyu Android cihazınızda canlı duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. Uygulamaya, telefonunuzdaki canlı bir duvar kağıdına neredeyse tüm videoları dönüştürür. Uygulamayı nasıl kullanabileceğinizi aşağıda bulabilirsiniz.

Videoyu Android’de Canlı Duvar Kağıdı Olarak Ayarlama

Videonuzu canlı bir duvar kağıdına dönüştürmenin ilk adımı, gerekli uygulamayı cihazınıza yüklemektir. Cihazınızda Google Play Store uygulamasını başlatın ve Video Live Wallpaper Pro Free uygulamasını indirin. Bu ücretsiz bir uygulama. Uygulama yüklendiğinde, uygulama çekmecenizden başlatın.

Uygulamanın ilk ekranında, canlı duvar kağıtlarınız için kullanabileceğiniz birkaç seçenek görmelisiniz. Canlı duvar kağıdı olarak ayarlanacak bir videoyu seçmek için, “Galeri” yazan ilk seçeneğe dokunun. Daha sonra, videonuzu bulmak için kullanacağınız dosya yöneticinizi seçmenize izin verir. Kullanmak istediğiniz herhangi birine dokunun.

Videonuzun kaydedildiği klasöre gidin ve seçmek için üzerine dokunun. “Set Live Wallpaper” (Canlı Duvar Kağıdını Ayarla) yazan seçeneğe dokunun; canlı duvar kağıdınızın önizlemesini görmenizi sağlar. Bu ekranda videoyu canlı duvar kağıdı olarak görebilirsiniz. Bunun iyi olduğunu düşünüyorsanız ve devam etmek istiyorsanız, “Duvar kağıdını ayarla” seçeneğine dokunmanız yeterlidir ve geçerli canlı duvar kağıdınız olarak ayarlanır. Diğer tüm duvar kâğıtları gibi tüm ana ekranlarınızda görünecektir.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı