Mobil

Ankara’da Xiaomi Mağazası Açıldı!

Xiaomi son dönemlerde geniş kitlelere ulaşarak herkesi etkilemeyi başarıyor. Ülkemizde İstanbul ve İzmir üzerinde varlığını sürdüren Xiaomi, şimdi de Ankara üzerinde mağaza açarak karşımıza çıkıyor.

Ankara üzerinde daha önce açılış yapmaya karar veren Xiaomi, yoğun ilgiden dolayı tarihi ertelemişti. Ankamall üzerinde yer alan mağaza, yoğun katılım ile açılışa sahne olmuştu ve ileri bir tarihe ertelenmişti.

15 günlük gecikmeden sonra mağaza tekrar açılış yapmaya karar verdi ve nihayet açıldı! Ankara’nın yoğun ilgisi ile birlikte ön plana çıkan mağaza bu sefer güvenli bir şekilde açıldı ve kontrollü olarak ön plana çıktı. Sosyal medya hesaplarından pek çok kişinin paylaştığı mağaza açılışına yönelik geniş bir sunum yapılıyor.

Ucuz Xiaomi için büyük ilgi

Mağaza yoğun ilgiden sonra kapanmıştı ve bu yüzden de yeni duyuruların yapılması bekleniyordu. Online olarak açılış için tarih veren marka, geleneksel bir çözüm ile karşınıza çıkarılan her bir ayrıntıyı Twitter üzerinden duyurmaya devam ediyor.

Yine fiyatları uygun tutan marka, mağaza bazında da kendine has bir dil sürdürüyor ve online çözümleri de hızlı bir şekilde ilerletmeye devam ediyor. Bu konuda yapacağınız her yeni çalışma ve beklenti için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve sizler de Ankara üzerinde yaşıyor iseniz bir göz atın. Hem daha hızlı, hem de daha yoğun bir çalışma ile karşınıza çıkarılan bu seçimler size de artı katacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı