Mobil

Apple Bombayı Patlattı! Katlanabilir Telefon Patenti Aldı

Apple Bombayı Patlattı! Katlanabilir Telefon Patenti Aldı

Katlanabilir telefon konusunda şu ana kadar hiçbir açıklama yapmayan Apple’ın, 2018 yılının başlarında patent başvurusu yaptığını ve dün de bu başvurusunun onaylandığı açıklandı.

Katlanabilir telefon denince herkesin aklına ilk gelen marka Samsung oluyordu. Elbette ki bunun en büyük nedenlerinden biri de şirket tarafından yapılan açıklamalardı. Konuyla ilgili olarak Apple ve Huawei’den ise hiçbir açıklama yapılmadı. Ancak CNN’in haberine göre durum hiçte öyle değil.

Apple Bombayı Patlattı! Katlanabilir Telefon Patenti Aldı

Apple Son Noktayı Koydu

ABD Patent ve Marka Ofisi’ne geçtiğimiz senenin ocak ayında, gizli bir şekilde başvuruda bulunan Apple’ın katlanabilir telefon patenti başvurusu dün kabul edildi. Apple’ın bu hamlesi, katlanabilir telefon meraklılarını oldukça heyecanlandırdı. Apple, attığı bu çalım ile birlikte güçlü rakiplerine de ‘’Bende Buradayım’’ mesajını verdi.

Samsung Beklentileri Karşılayamadı

Samsung yaptığı PR çalışmaları ile kullanıcıları, katlanabilir telefon modellerinde oldukça yüksek bir beklentiye soktu. Ancak piyasaya çıkardığı Galaxy Fold modeli, tam bir hayal kırıklığı yarattı. Huawei ise konuyla ilgili olarak tam bir ölüm sessizliğine bürünmüş durumda…

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı