Mobil

Apple iPhone 12 Ailesi Dört Model İle Gelecek

Apple’ın önümüzdeki yılın Eylül ayında tanıtacağı iPhone modelleri hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gelen bilgilere göre Apple iPhone 12 ailesinde 4 farklı model sunabilir. 

Teknoloji devi Apple önümüzdeki yıl tanıtacağı iPhone modelleri için sıkı bir çalışma yürütüyor. Bütçe dostu iPhone modeli olan iPhone SE 2 modelini önümüzdeki yılın Mart ya da Nisan ayında tanıtacak olan Apple, Eylül ayında iPhone 12 ailesini tanıtacaktı. Apple’ın iPhone 12 ailesinin 3 modelden oluşması beklenirken ortaya çıkan yeni bilgilere göre iPhone 12 ailesi 4 farklı model ile birlikte gelecek. 

iPhone 12 ailesinin 5.4 inç 6.1 ve 6.7 inç ekran boyutlarına sahip üç farklı model ile birlikte geleceği geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Apple iPhone 12 ailesine bir model daha ekleyecek ve ailedeki akıllı telefon sayısını dörde çıkartacak. 

Farklı Ekran Boyutları Olacak!

Apple’ın iPhone 12 serisinde 5.4 inç, 6.1 inç, 6.1 inç ve 6.7 inç ekran büyüklüğüne sahip akıllı telefonlar olacak. Bu akıllı telefon modellerinden 5.4 inç ve 6.1 inç ekran boyutuna sahip olan modeller düşük özelliklere sahip olacakken, 6.1 inç ve 6.7 inç ekran boyutuna sahip modeller ise Pro modeller olaracak. Apple’ın iPhone 12 serisi akıllı telefonları 5G teknolojisini destekleyecekken her akıllı telefon modelinin OLED ekran ile birlikte gelmesi bekleniyor. Apple’ın Pro modellerinde ayrıca daha yüksel kalitede bir OLED ekran kullancağı da gelen bilgiler arasında. 

2020 yılında ilk olarak iPhone SE 2 modelini tanıtacak olan Apple’ın iPhone 12 serisi yeni akıllı telefon modelleriyle birlikte 100 milyon adet satma planı bulunuyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı