Mobil

Apple Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklığın Yeni Tasarımı Çıktı!

Apple Powerbeats Pro kablosuz kulaklık için yeni versiyonlar çıktı.

Apple imzalı Powerbeats Pro kablosuz kulaklık modelinin geçtiğimiz hafta sızdırılan yeni versiyonları sonunda tanıtıma çıktı.

 Kablosuz şarj yeteneğine sahip olan yeni AirPods’tan hemen sonra lanse edilen kablosuz kulaklık modeli Apple Powerbeats Pro, günümüzde Türkiye’de şimdilik dört farklı renk seçeneği ile resmi olarak almak isteyenler için 1.999 TL fiyat etiketine sahip.

Fiyat açısından herkese hitap etmeyen bu kulaklık, kısa bir süre önce beklenen dört farklı yeni renk seçeneği ile kullanıcılar ile buluştu. Model için yeni gelen renk seçenekleri açık mavi, yeşil, turuncu ve pembe olarak karşımıza çıkmakta. 9 Haziran günü elde edilebilecek olduklarından şu anlık Türkiye mağazasına giriş yapmayan cihazlar, ilginç olarak yine yalnızca siyah renkte bir şarj özellikli hazne ile gelecek. Apple genelde Powerbeats Pro‘nun haznesinde farklı bir renk seçeneği tasarlamıyor. Yeni renk seçeneklerinde herhangi bir fiyat farkı ise tahmin edebileceğiniz üzere olmayacak.

Apple Beats Powerbeats Pro kablosuz kulaklık için bilinmesi gerekenler nelerdir?

Dikkat çekmekte olan kulaklık hatırlamak adına normalde dört farklı renk seçeneği ile geleceğini biliyoruz. Bu renkler arasında krem, deniz, yosun ve siyah renkler sunulacak. Daha çok sporculara özel olarak tasarlanmış olan model, kulak içi formunda olduğu için iyi bir ses yalıtımı sağlıyor. Bu özelliği sporcular için oldukça iyi.

Kulak etrafına geçecek şekilde hazırlandığı için spor yaparken düşmesi imkansız olan bu kulaklık, AirPods gibi şarj yetenekli bir hazneye sahip olacak. Tahmin edebileceğiniz üzere tere / suya karşı oldukça çok dayanıklı olan Beats Powerbeats Pro kablosuz kulaklık, Apple’a göre güçlü fakat dengeli bir ses kalitesi sunmakta olan Beats Powerbeats Pro kablosuz kulaklık oldukça dikkat çekecek gibi duruyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı