Mobil

Apple’ın iPhone 11 İçin Kare Kamera Kurulumu Onaylandı

Geçen ay yaklaşmakta olan iPhone’un arka kamerasının nasıl görünebileceğini ilk kez gördük. Görünüşe göre rastgele bir düzende düzenlenmiş üçlü kameralara sahip kare bir kamera kurulumuydu.

iPhone 11 Kamera Cam Koruyucu

Çanta ve aksesuar üreticisi Olixar, iPhone 11’in arka kamerası için cam koruyuculara sahip ve bu yıl Apple’dan beklediğimiz üç türün her biri için üç versiyonu bulunuyor. Ek olarak, aynı aksesuar üreticisi ayrıca Mobile Fun UK’den ön sipariş vermek için hazır olan iPhone 11 Max ekran koruyucusuna sahiptir.

İngiltere perakendecisi, Olixar koruyucularının “zaten seri üretimde olduğunu ve satılmaya hazır olduğunu” açıklayan kamera koruyucuları hakkında bir video hazırladı, bu yüzden şirket düzenin doğru olduğuna açıkça güveniyor ”dedi. iPhone 11 ve 11 Max aynı kamera kümelerine sahip görünüyor, iPhone 11R ise bir kamera daha az olacak.

iPhone 11 Kamera Özellikleri

iPhone 11’in kamera kurulumuyla ilgili ilk söylentiler, Apple’ın ilk kez 120 derecelik geniş açılı kamera ekleyeceğini gösteriyor. Aynı raporlar, telefoto ve standart kameraların optik olarak dengelenmeye devam edeceğini, ancak ultra genişlikte OIS için bir plan bulunmadığını iddia ediyor. Bu arada, iPhone 11R telefotoya ve standart fotoğraf makinelerine sahip olacak, ancak ultra geniş çapta kalmayacaktı.

Ayrıca Apple’ın arkasında daha parlak bir dörtlü LED flaş ve öncekilerden daha ince bir kamera olacak. Akıllı HDR’nin de rekabeti yakalamak için önemli bir güncellemeden geçmesi bekleniyor.

Olixar, gelecekteki telefonların kasalarının nasıl görüneceğini sızdıran oldukça iyi bir geçmişe sahip, ancak yine de ekran koruyucusuyla biraz şaşırıyoruz. Arkasındaki render telefon mevcut iPhone XS Max ile aynı görünüyor, ancak hoparlör ızgarası eskisinden iki kat daha kalın görünüyor. Söylentiler, Face ID’nin bu yıl daha da geliştirileceğini ve sizi çok çeşitli açılardan ekrana daha yakın bir şekilde doğrulayabilen yeni sensörlerle öneriyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı