Mobil

Apple’ın Yeni Başarısı: iPhone 11!

Apple firması iPhone XR’den sonra iPhone 11 ile elde ettiği başarı oldukça etkileyici.Apple firması yine en çok satanlar arasında kendine yer buldu.

Apple firmasının ülkemizde ve dünya genelinde büyük satış rakamlarına ulaşmış olan modeli iPhone 11, teknoloji devinin başarısını oldukça ortaya çıkarmaktadır.

Apple firması, fiyatına göre sunmuş olduğu performansı ile çok büyük beğeni kazanan modeli iPhone 11, 2020 yılının ilk çeyreğinin en çok tercih edilen akıllı telefon modeli olmuştur.

Hazırlanmış olan rakamlara bakıldığı zaman cihazdan ilk çeyrekte 19,5 milyon tane sevk eden Apple firması, yeni telefonunun göstermiş olduğu performans ile oldukça çok mutlu görünmekte.Çıktığı zamandan bugüne kadar en çok tercih edilen iPhone cihazlarından olan ve iPhone 11 ailesinin en çok satan telefon olan ve uygun fiyatlı iPhone SE 2020‘ye rağmen üst sıradaki yerini koruyacak gibi durmakta.

 iPhone XR cihazıyla da fiyat performans dengesini oldukça iyi kurması sebebi ile çok büyük satış rakamlarına ulaşmış olan Apple firması, bu durumu iPhone 12 modeliyle de devam ettirmeyi amaçlıyor.

Yaz sonuna doğru Apple’dan dört yeni iPhone geliyor ve bu sefer iPhone 12 yanında iPhone 12 Max’ın da çıkması beklenmektedir.

 iPhone 11 cihazının bu kadar tercih ediliyor olmasının nedeni özellikle fiyatı yer almaktadır.

En çok tercih edilen iPhone 11 modeli;

 64 GB resmi başlangıç fiyatı 7.299 TL seviyesinde

128 GB resmi başlangıç fiyatı 7.749 TL

256 GB resmi başlangıç fiyatı 8.599 TL olarak biliniyor.

 Üstte bahsedilen 11 Pro modelinin;

 64 GB başlangıç fiyatı 10.999 TL seviyesinde

 256 GB başlangıç fiyatı 12.299 TL

 512 GB içinse tam tamına 13.999 TL ödenmesi gerekiyor.

 iPhone 11’in başlangıç fiyatı bilindiği üzere 11 Pro modeline oranla ciddi düzeyde uygun bir fiyat yer alıyor, bu sebeple çok satan telefon konumunda bulunuyor, elbette yurt dışında ülkemize oranla çok daha alınabilir seviyede yer almakta.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı