Mobil

Avea Selfy Uygun Paketler

Birbirinden avantajlı hepsi bir arada paketler sunan abonmanlıklar arasındaki Selfy, uygun fiyatlarla cep telefonu operatörü kullanıcılarını cezbetmektedir. Bol internet, SMS ve konuşma dakikalarıyla tüm ihtiyaçlarınızı bir arada karşılayabileceğiniz Avea Selfy uygun paketler, bol iletişim seçeneklerine rağmen oldukça uygun fiyatlarla Türk Telekom abonelerinin yüzünü güldürmektedir.

Avea cep telefonu operatörünün Türk Telekom çatısı altında birleşmesiyle günümüzde Türk Telekom olarak anılsa da, uzun yılların alışkanlığı sonucunda hala Avea ismi tüketicinin hafızasında yer etmeye devam etmektedir.

Avea Selfy Uygun Paketler

Faturalı Avea Uygun Paketler

Sunduğu paketlerle ortalığı kasıp kavuran Avea (Türk Telekom) tarafından faturalı hat müşterilerine sunulan avantajlı paketler ve kısaca özellikleri şunlardır.

Selfy Sosyal Paketler

Sosyal Small Tarifesi

5 GB normal internet kullanımları ve 2 GB ise Facebook, Youtube, Instagram ve Twitter gibi sosyal mecralarda kullanılmak üzere toplamda 7 GB internet, 750 dakika konuşma ve 5000 SMS’in olduğu paket, en fazla tercih edilen paketler arasında yer almaktadır.

Sosyal Small Tarifesi aylık ücreti: 49 TL’dir.

Sosyal Medium Tarifesi

Bu tarifede ise 7 GB genel internet ve 3 GB sosyal medya sitelerinde kullanılmak üzere toplamda 10 GB internet hakkı tanınırken, konuşma ve SMS hakları yine aynı olup 750 dakika konuşma ve 5000 SMS verilmektedir.

Sosyal Medium Tarifesi aylık fiyatı: 55 TL’dir.

Sosyal Large Tarifesi

İnternet keyfini kesintisiz yaşamak isteyenler için muhteşem paketlerden birisi olan Large, 10 GB normal internet kullanımları ve 3 GB sosyal interneti, 750 dakika her yöne konuşma ve 5000 SMS her yöne mesaj hakkıyla birlikte sunulmaktadır.

Sosyal Large Tarifesi aylık ücreti: 61 TL’dir.

Sosyal XLarge Tarifesi

Normal internet kullanımları için sunulan 13 GB’ın yanında sosyal medya siteleri için +5 GB internetiyle en doyurucu hepsi bir aradaki paketlerden olan XLarge, her yöne 750 dakika konuşma ve 5000 SMS ile dikkat çekiyor.

Selfy XLarge Tarifesi aylık fiyatı: 69 TL’dir.

Süper 750 3 GB Tarifesi

Toplamda 3 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma ve yine her yöne 5000 dakika SMS ile internette orta düzey zaman geçirenler için yeterli kampanyalar arasında görülen Süper 750 3 GB tarifesi aylık ücreti; 45 TL’dir.

Faturasız Avea Uygun Paketler

Selfy Yaz Fırsatı Paketi

Avea Selfy uygun paketler arasında bol interneti ve fiyatıyla dikkat çeken paketten, yeni Türk Telekom aboneleri yararlanabilmektedir.

8 GB internet

Her yöne 750 dakika

Her yöne 5000 SMS

Paket fiyatı: 27 TL

Selfy Sosyal Paketler

Yine Small, Medium, Large ve XLarge şeklinde sunulan paketlerden en küçüğü olan Small paket özellikleri, şu şekildedir.

2 GB Normal internet kullanımı

1 GB sosyal medya internet kullanımı

Her yöne 750 dakika konuşma

Her yöne 5000 dakika SMS

Paket fiyatı: 21 TL

Selfy Dijital Paketler

Selfy Dijital Paketler ise, internet alımı şeklinde satışa sunulmakta olup yine Small, Medium ve Large seçenekleriyle sunulmaktadır. Bu paketlerden en düşüğü Small paket olup, diğer paketlere geçtikçe fiyat ve özellikler artmaktadır. Paket internet şeklinde alınıp, konuşma yapmanız veya SMS göndermeniz halinde internet kotasından düşmektedir.

Small paket kapsamında sunulan dönüşen 5 GB internet Paket fiyatı: 23 TL’dir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı