Mobil

Bin TL’ye Alınacak En İyi Telefon 2019

Herkesin sadece geçmesi için telefonlarına bin TL’den fazla para harcaması gerekmiyor, özellikle de mümkün olan yerlerde harcamalarını kısmak isteyen ön ödemeli taşıyıcılar. Neyse ki, son zamanlarda tüm fiyat aralıklarındaki telefonlar çok arttı ve bu özellikle bütçe kategorisinde geçerliydi.

Nokia 2

Nokia 2, bin TL’den daha düşük bir fiyatla elde edebileceği kadar iyi, Android’in tamamen versiyonunu, alüminyum bir muhafaza ile mükemmel bir yapı kalitesi ve dört çekirdekli bir işlemci sunuyor.

Alcatel 1X

Bin TL’den az olan Alcatel 1X, Nokia 2’nin hoş bir metal yapısına sahip değil, 5.3 inç 18: 9 ekrana, arkaya monte edilmiş bir parmak izi sensörüne ve Android Oreo’ya sahip. Nokia 2 gibi, sadece GSM taşıyıcılarıyla uyumludur, ancak Nokia’nın daha modern donanım özellikleriyle sunduğu tekliflere iyi bir alternatif olarak hizmet eder.

1000 tl telefon önerisi

Moto E5 Play

Moto E5 Play, Motorola’nın yenilenen serisinin geri kalanının 18: 9 ekranına veya devasa piline sahip değil, ancak yine de dört çekirdekli bir işlemciye, 2 GB RAM ve 16 GB microSD genişletilebilir depolama özelliğine sahip. Bu, kullanıcı tarafından değiştirilebilen bir batarya ile kalan birkaç telefondan biridir ve verilen Moto uygulaması, fiyat aralığındaki diğer telefonların, her zaman faydalı olan Moto Display gibi, sahip olmadığı bazı yazılım kolaylıklarına izin verir.

Samsung Galaxy J7 Star

Galaxy J7 Star, en iyi fırsatlardan biri genellikle bin TL’den düşüktür. 5.5 inçlik bir ekrana, ekranın altında bir parmak izi sensörüne, 32 GB’lık genişletilebilir depolamaya ve hepsi Android 8.0 Oreo tarafından desteklenen 3300mAh pil elde edersiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı