Mobil

BİP Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin önde gelen cep telefonu operatörleri arasında yer alan Turkcell tarafından sunulan salla kazan uygulaması, Turkcell kullanıcılarının belirli aralıklarla hediye dakikalar, internet ve SMS kazandığı bir uygulamadır. Peki, BİP Salla Kazan nasıl yapılır?

BİP Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Daha öncesinde 3G uyumlu cihazlarda hizmet vermeye başlayan Salla Kazan uygulaması, artık sadece 4,5G uyumlu cihazlarda kullanılabilmekte ve vermiş olduğu hediyelerle dikkat çekmektedir. Turkcell bedava internet kazanma yöntemleri arasında yer alan Salla Kazan kampanyasına katılmak ve hemen hediyeleri toplamaya başlamak, oldukça kolay olup bunun için ilk yapmanız gereken uygulamayı cep telefonunuza indirmektir.

1- Turkcell Hesabım Uygulamasını İndirin

Uygulamayı cep telefonunuza indirerek, operatörün sunmuş olduğu hediyeleri kazanabilirsiniz. Öncelikle işletim sisteminizle uyumlu uygulamayı cep telefonunuza indirerek, kurulumunu tamamlamanız gerekmektedir.

2- Turkcell Hesabım Uygulamasına Giriş Yapın

Turkcell bedava internet, SMS ve dakika kazanmak için yapmanız gereken ikinci adımda ise, Turkcell hesabım yani Salla Kazan uygulamasına giriş yapmaktır. Salla Kazan normalde başlı başına bir uygulama olmayıp, Turkcell kullanımlarınızı görmenizi ve paket alma, paket değişikliği gibi işlemleri yapmanızı sağlayan mobil operatör uygulamasıdır. Operatör bu uygulamanın kullanılmasına müşterilerini teşvik etmek amacıyla, uygulamanın içerisindeki Salla Kazan özelliğiyle çeşitli hediyeler vermektedir.

3- Telefonunuzu Sallayın

Uygulamayı indirip Salla Kazan ekranına geldikten sonra telefonunuzu çalkalar gibi hızlı bir şekilde salladığınızda, her hafta çeşitli sürpriz hediyeler verilmektedir. Son aşama olarak yapılması gereken, uygulama ekrandayken telefonunuzu sallamak olacaktır.

Bip Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Telefon Sallama Videolarınızı Göndererek Kazanın

Telefonunuzu sallarken çekmiş olduğunuz videoları BİP’e göndererek, videonuzun seçilmesi halinde de yine önemli ve pahalı hediyeler kazanabilirsiniz. Videonuzun beğenilmesi halinde Playstation, Ipad mini ve Iphone 7 32 GB kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

BİP salla kazan ile kazanmış olduğunuz hediyelerin önemli bir bölümü aynı zamanda Whatsapp benzeri Turkcell anlık mesajlaşma uygulamasına yönelik olduğu için, Turkcell hesabım uygulamasıyla birlikte cep telefonunuza BİP uygulamasını da indirmeniz gerekmektedir. Çünkü birçok dakika ve internet hediyesi, BİP kullanımına yöneliktir. Turkcell aboneleri tarafından sıklıkla kullanılan BİP uygulamasını indirerek, Whatsapp’a alternatif olarak kullanmanız mümkündür.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı