Mobil

Bir Telefondan Başka Bir Telefona Rehber Aktarma

Bir Telefondan Başka Bir Telefona Rehber Aktarma

Bir Telefondan Başka Bir Telefona Rehber Aktarma

Android ve İOS gibi teknolojik telefonların kullanımlarının artmasıyla artık rehber aktarımı da son derece kolay bir hale gelmiştir. Sizlere android telefonlarda bir teelfondan başka bir telefona rehber aktarma nasıl yapılır anlatacağız.

  • Öncelikle aktarım yapacağınız kaynak telefonunuzun menüsünden “Ayarlar” menüsüne gidin ve “Ayarlar” menüsünden “Hesaplar ve Senkronizasyon” seçenğini bulun.
  • Önünüze çıkan menü içerisinde “Google” seçeneğini bulun ve üzerine dokunun.
  • “Google” menüsü içerisinde birçok seçenek karşınıza çıkacaktır. Bu seçenekler içerisinde “Rehber” ya da yabancı menü kullanıyor iseniz “Contacts” kutucuğunu seçin ve ekranın sağ üst kısmında yer alan üst üste nokta olan “Seçenekler” simgesine tıklayın. Bu menü içinden “Eş zamanla” sekmesine tıklayın.
  • Bu aşamadan sonra bu cihaz üzerindeki tüm rehber kişileriniz Google hesabınız üzerinde yedeklenmiş dolayısıyla da aktarıma hazır hale gelmiş olacaktır.
  • Eş zamanlama işlemi tamamlandıktan sonra Google hesabınıza giriş yapın ve “Kişiler” menüsüne girin, sırasıyla dışa aktar > bütün kişileri al > Google CSV yönergelerini izleyin.
  • Dışa aktardığınız bu dosyayı cihazınızda açarak rehberinizi yeni telefonunuzda görebilirsiniz.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı