Mobil

Bluetooth İle Telefondan Telefona Rehber Aktarma

Bluetooth İle Telefondan Telefona Rehber Aktarma

Bluetooth İle Telefondan Telefona Rehber Aktarma

Artık kullandığımız tüm cep telefonları akıllı ve android cihazlardır. Dolayısıyla da tüm cep telefonlarında artık bluetooth özelliğinin olması başta rehber olmak üzere birçok veri aktarımını da güvenli ve hızlı hale getirmektedir. Siz de artık Bluetooth İle Telefondan Telefona Rehber Aktarma ile rehberinizi kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Bluetooth İle Rehber Aktarma;

 

  • Öncelikle her iki telefonun da bluetooth ayarlarının açık olduğundan emin olmalısınız.
  • Bu aşamalardan sonra hangi cihazdan rehberi alıp aktaracak iseniz o telefondan rehbere gidin ve “Ayarlar” sekmesine dokunun.
  • “Ayarlar” penceresini açtığınızda çıkan sekmeler içerisinde “Paylaş” seçeneği de görünecektir. “Paylaş” seçenekleri içerisinde “Bluetooth ile paylaş” butonuna tıkladıktan sonra bluetooth açık olan ve eşleşmeye hazır olan tüm aygıtları telefonunuz bulacaktır.
  • Rehberinizi aktaracağınız aygıt cihazını bulup seçtikten sonra cihazlar eşleşmeye başlayacaktır.
  • Bluetooth her iki cihazda da açıldıktan sonra cihazlar eşleşirken şifre isteyecektir. Bu aşamada güvenli şifre oluşturmalısınız.
  • Eşleşme sonrasında rehberiniz diğer telefona kısa sürede aktarılmış olacaktır.

Bluetooth ile rehber aktarma işlemini Android cihazlar ve İOS cihazlar arasında gerçekleştirebilirsiniz. İOS cihazdan Android cihaza bluetooth ile rehber aktarımı yapılamamaktadır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı