Mobil

Bütçe Dostu 5G Destekli Galaxy A71 Geliyor

Teknoloji devi Samsung bütçe dostu 5G destekli Galaxy A71 modeli üzerinde çalışmaya başladı. İşte Galaxy A71 hakkında her şey. 

Güney Kore merkezli Samsung, 5G teknolojisinin yaygınlaşması için 5G destekli uygun akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmaya başladı. Teknoloji devi Samsung’un yeni akıllı telefonunun en önemli özelliği 5G teknolojisinin uygun fiyatla buluşacak olması. 

Geleceğin teknoloji olarak isimlendirilen 5G teknolojisi için şirketler tüm testlerini ve geliştirmelerini sürdürmeye devam ediyor. 5G teknolojisini destekleyen akıllı telefonlar geliştirmeye uzun süredir başlayan Samsung, 5G destekli akıllı telefon modellerini üst seviye akıllı telefon modelleri arasında konumlandırıyor. Yüksek fiyat etiketine sahip olan bu akıllı telefonlar kullanıcılar tarafından tercih edilmiyor. 

Bu durumu değiştirmek isteyen Samsung, uygun fiyatlı bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. SM-A716B model numarasına sahip Samsung’un yeni akıllı telefonunun Galaxy A71 modelinin Çin sürümü olduğu düşünülüyor. Samsung’un ilk olarak Çin’de duyurması beklenen yeni akıllı telefonunun 5G destekli olması bekleniyor. Zira cihazın ilk olarak Çin’de duyurulmasının nedenlerinden birisinin de dünyanın en gelişmiş ve en geniş 5G ağının Çin’de bulunuyor olması gösteriliyor. Samsung Galaxy A71 modelinin global sürümünün model numarasının ise SM- A716 olması bekleniyor. 

Galaxy A71 Özellikleri

Samsung’a yakın kaynakların aktardığı bilgilere göre Galaxy A71 5G teknolojisini destekleyen en uygun Samsung akılı telefonu olacak. Galaxy A71 modelinin gücünü Samsung’un kısa bir süre önce duyurduğu 5G bağlantıları destekleyen orta segment işlemcisi olan Exynos 980 işlemciden alması bekleniyor. Samsung Galaxy A71 modelinin ne zaman tanıtılacağına dair net bir bilgi bulunmuyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı