Mobil

Casper Via F1 Nasıl Format Atılır?

Casper Via F1 Nasıl Format Atılır?

Bazı nedenlerden ötürü akıllı cihazlara format atmak gerekebilir. Telefonunuzu ikinci el aldıysanız, telefonunuza virüs girdiyse ya da cihazınızda sürekli takılmalar, donmalar yaşanıyorsa format atmanız gerekebilir. Bu yazımızda sizlere Casper Via F1 format atma işlemi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Aynı zamanda formattan önce yapılması gerekenler hakkında da detaylı bilgiler sunacağız.

Casper Via F1 format atma nasıl yapılır?

Casper Via F1 cihazınıza sahipseniz telefonunuza kolay bir şekilde format atabilirsiniz. Casper Via F1 format atma işlemleri iki farklı şekilde yapılıyor. Bunlardan ilki ayarlar vasıtasıyla yapılıyor bir diğeri ise tuşlar yardımıyla. İki yöntemde de nasıl format atacağınızı göstereceğiz. Hatırlatmakta fayda var. Format atmadan önce cihazınızın yedeğini almayı ihmal etmeyin.

Format atmak için Ayarlar – Yedekle ve sıfırla – Fabrika verilerini sıfırla – Telefonu sıfırla adımını izlemeniz yeterli. Bu şekilde hızlıca format atabilirsiniz. Bir diğer format atma yöntemi ise tuşlar yardımıyla oluyor. Telefonunuzu kapatın ve aşağıdaki adımları uygulayın.

  • Ses açma ve güç tuşlarına aynı anda basın.
  • Logo gelene kadar bekleyin
  • Wipe Data / Factory Reset sekmesine gelin
  • Reboot system now seçeneğini seçerek resetleme işlemini yapabilirsiniz.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı