Mobil

Dünyanın İlk Mobil Uygulama Fuarı Kasımda İstanbul’da !

Mobil uygulamalar artık hayatımızın bir çok anında bizimle. Yemek yaparken tarifler görüntülemek, yolculuklarda müzik dinlemek, gazete/dergi okumak … Eğlenceye bilgiye en hızlı ulaşmanın yolu haline geldi.

Turizm ve seyahat alanındaki çalışmalarını sürdürülebilir teknoloji, akıllı cihazlar, temiz enerji yatırımları ile destekleyen, dünyanın ilk robot oteli  olan Henna-na Otel’in de sahibi H.I.S. teknoloji ile ilgili yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Mobil uygulama ekosisteminin ilk fuarı olan MOBILEFEST’i hayata geçiriyor.

Mobil uygulamalar başta olmak üzere, servis, hizmet ve altyapı sağlayıcıları, uygulama marketleri, Iot, mobil cihazlar ve dijital servisleri bir araya getirecek.

Mobilfest mobil ekosisteminden mobil stratejilere, mobilin içinde ayrı bir dünya olan mobil oyunlara kadar bir çok konuyu takip edebileceğimiz bir fuar olacak.

Fuar programı boyunca dinleyebileceğiniz sektörün proffesyonelleri yine bu fuarda!

Carolina Coppoli(Accenture Interactive), Erdem Tolon(MMA), Handem Çelenkler (MMA), Deniz Tuncalp(İTÜ Arı Teknokent) ve beraberinde biçok isim daha …

 

Tüm detaylar ve kayıt için MOBILEFEST

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı