Mobil

Efsane Telefon Nokia 5310 XpressMusic Geri Döndü

HMD Global tarafından satın alındıktan sonra yeni akıllı telefon üretmeye başlayan Nokia’nın sevilen akıllı telefonlarından Nokia 5310 XpressMusic modeli geri döndü. 

Nokia’nın popüler olduğu yıllar olan 2007 yılında satışa sunulan Nokia 5310 XpressMusic modeli müzik odaklı bir telefon olmuştu. Sahip olduğu müzik kontrol butonları sayesinde kullanıcıların kolayca çalan parçayı kontrol edebildikleri akıllı telefon sahip olduğu dahili MP3 çalar uygulamasıyla da kullanıcılar tarafından çok beğenilmişti. 

Efsane haline gelen telefon yeniden yorumlandı. Modern Nokia 5310 XpressMusic modeli klasik model ile hemen hemen benzer özelliklerle birlikte geliyor. 2.4 inç büyüklüğünde TFT ekran ile birlikte gelen modern 5310 XpressMusic modeli, T9 destekli tuş takımı ve bir adet joysticke sahip. Kenar kısımlarında ise modelin tıpkı önceki sürümünde olduğu gibi müzik kontrol butonları yer alıyor. 

İşlemci tarafında MT6260A işlemcisini gördüğümüz modelde klasik işlemciye benzer bir işlemci gücü bizleri karşılıyor. 8 MB RAM ve 16 MB depolama alanı ile birlikte gelen modelin depolama alanı 32 GB’a kadar arttırılabiliyor. 1.200 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenen model, tam dolu batarya ile 30 güne varan kullanım ömrüne sahip. 42 dolar fiyat etiketine sahip olan modelin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise şimdilik bilinmiyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı