Mobil

En Güzel Selfie Çeken Telefonlar

En Güzel Selfie Çeken Telefonlar

Günümüzde selfie çekmek hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girdi. Yolda giderken, arabada, vapurda kısaca her yerde selfie çeken insanları görmek mümkün. Bu sebepten dolayı en güzel selfie çeken telefonlar satın almak isteriz. Selfie çekmekten zevk alanlar için ön kameranın çözünürlüğünün çok iyi olması gerekir. Şimdi sizler için hazırladığımız en iyi selfie çeken telefon modelleri konumuzla baş başa bırakalım.

Huawei P30 Pro

Kaliteli selfie çekmek istiyorsanız Çinli Huawei markasını tercih edebilirsiniz. Huawei P30 Pro modeliyle kusursuz selfieler çekebilir ve anı ölümsüzleştirebilirsiniz. P30 Pro, en iyi ön kameraya sahip cep telefonlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Tek ön kameraya sahip bu modelle en iyi selfieleri çekinebilirsiniz.

 

Galaxy S10 Plus

En güzel selfie çeken telefonlar listesinin bir diğer modeli olan Galaxy S10 Plus ile de muhteşem selfieler çekebilirsiniz. Samsung’un amiral gemisi olan Galaxy S10 Plus modeli, en iyi selfie çeken telefon modelleri arasında sayılıyor. Bu modelde ön tarafta tam iki adet kamera bulunuyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı