Mobil

En İyi 3 iPhone Temizleyicileri

Bir bilgisayarda olduğu gibi, mobil cihazlarınız da zamanla bir dizi gereksiz dosya biriktirir. Bunun nedeni, akıllı telefonlar ve tabletlerin, bu tür cihazları alanların ihtiyaçlarını karşılamak için gittikçe daha güçlü olmalarıdır. Bu şekilde, çerezler ve uygulama artıkları gibi farklı işe yaramaz verileri depolarlar (örneğin iTunes, senkronizasyon tamamlanmadığında dosyalar oluşturur). Bu nedenle, ideal olarak, bu dosyaları cihazınızdan temizlemek için zaman zaman bir miktar tarama yaparsınız. Bu önbellekleri ve geçici dosyaları ortadan kaldırmak, gadget’ınızın uygulamaları yürütmek, internette gezinmek ve ağır oyunlar oynamak için daha fazla belleği olacaktır. Ama endişelenme! iPhone temizleme aracı kullanılarak temizlik, çok hızlı bir şekilde yapılabilir.

iPhone RAM temizleme nasıl yapılır?

iMyfone Umate

iMyfone Umate, gereksiz dosyaları iPhone veya iPad’inizden temizlemek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Bu program 30’dan fazla dosya türünü ortadan kaldırabilir, veri sıkıştırması gerçekleştirir ve bunu yaparak, fotoğraflar tarafından kullanılan% 75’e kadar bellek alanını boşaltabilir, uygulamaları yönetebilir ve silebilir, depolamayı geri kazanabilir ve cihazınızın hızını artırabilir. yepyeni bir ürün olarak çalışır. Daha fazla müzik depolayabilmemiz, daha fazla uygulama yükleyebilmemiz ve daha fazla resim kaydedebilmemiz için iPhone veya iPad cihazlarında biraz yer açmak her zaman iyidir. Bununla birlikte, düzenli olarak kontrol edilmediğinde cihazı dolu tutmak yaygındır.

Wondershare SafeEraser

Özel bilgilerinizi korumak için tasarlanmış olan Wondershare SafeEraser, iPhone iPad ve Android cihaz verilerinizi temizlemeye yarayan hepsi bir arada telefon silme aracıdır. SafeEraser ayrıca geçici dosyaları, gereksiz dosyaları, önbellekleri silmenize ve aynı zamanda fotoğrafları ve telefonunuzda yer kazandırır.

iFreeUp

İPad’inizin veya iPhone’unuzun gerektiği gibi performans göstermediğini düşünüyorsanız, bir ipucu sistemi optimize etmek için bir program kullanmak, yani belirli yapılandırmaları düzeltmek ve gereksiz olarak düşünülebilecek her şeyi temizlemek için kullanmaktır. Bu optimizasyonun basit ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan oldukça ilginç bir araç. Kullanmak için, her şeyden önce, bir bilgisayara yüklemeniz gerekir. Daha sonra, cihazınızı bilgisayara bağlayın ve programı açın. Başlangıç ekranı modern bir arayüz sunar. Tarama seçeneğine tıklandığında, yazılım tam bir teşhis gerçekleştirir ve gereksiz olarak düşünülebilecek her şeyi kaldırmak için hemen kapsamlı bir tarama başlatır.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı