Mobil

En İyi Bütçe Yönetimi Uygulamaları

Bütçenizi yönetmenin bütçenizi arttırmak kadar eğlenceli olmadığını söylemek doğru olmaz. Para harcamak harika hissettiriyor olabilir ancak banka bakiyeniz sıfıra gelene kadar.

Mali bütçenizi telefonunuzdan takip etmenize yardımcı olmak için çeşitli bütçeleme uygulamaları tasarlanmıştır. İşte en iyi uygulamalar.

para yönetimi uygulaması

Para Gösterge Tablosu (Money Dashboard)

Bütçeleme uygulamalarının kralı olan Money Dashboard, finansınıza harika bir genel bakış sunar. Tüm hesaplarınıza bağladıktan sonra, tüm bilgileri tek bir yere koyar, böylece neyin girip neyin dışarı çıktığını görebilirsiniz. Eğer sadece 20 dakika önce uyanmak ve rahatsızlık vermek için her yıl kaç yüz lira tasarruf edeceğiniz konusunda net bir fikir edinmek için, harcamaları kategorize edebilir ve altı ay boyunca alışkanlıklarınızı şık grafiklerle görüntüleyebilirsiniz.

Wally

Wally borçlar dahil her tür hesabı görebilir, günlük veya haftalık bütçeler ve tasarruf hedefleri belirleyebilir, ortak hesapları yönetmek için gruplar oluşturabilir ve Wally’dan harcama ve içgörü harcamaları istemesini isteyebilirsiniz.

Cleo

Harcama ve tasarruf işlemlerinizle ilgili tablolara ve grafiklere anında yanıtlar verecek hesaplarınıza salt okunur erişimi olan bir sohbet asistanı Cleo’yu kullanın. Size bütçeleme uygulamasıyla aynı uygulamalı kontrolü vermeyecek, ancak kolaylık sağlayacaktır.

Mint

Mint, son derece güvenilir ve popüler bir uygulama, bir nedenden dolayı seviliyor. Otomatik güncellemeler için bankanıza ve kredi kartı hesaplarınıza bağlandığından, kullanımı çok kolaydır. Önceden seçilen kategori başına harcama limitine ulaştığınızda bildirimler ile sizi uyarır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı