Mobil

En İyi iPhone Klavye Uygulamaları

Yazma deneyiminizi geliştirmek için en iyi ücretsiz iPhone klavye uygulamalarını mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman burada, sorunsuz yazma deneyimi elde etmek için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz iOS Klavye uygulamalarını listeledik.

iPhone Klavye Uygulamaları

Swiftkey Keyboard

Swiftkey Klavye şu anda iOS cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi ve en popüler klavye uygulamalarından biridir. Uygulama Android kullanıcıları arasında oldukça popülerdir ve bazı benzersiz özellikler sunar. SwiftKey klavye hakkında en iyi şey, yanlış yazımları etkili bir şekilde algılayan ve sizin için düzelten otomatik düzeltme özelliğidir. İPhone için SwiftKey Klavye hakkında bir başka en iyi şey, yazarken en uygun emojiyi otomatik olarak öngören emoji tahminidir.

Go Keyboard

Go Klavye listede benzersiz birçok özellik sunan kullanıcılara başka bir en iyi iPhone klavye uygulaması. Go Keyboard ile ilgili en iyi şey temiz bir görünüm sağlaması ve ayrıca klavyenin görünümünü dönüştürmek için birkaç özelleştirme seçeneği sunmasıdır. Go Keyboard’un diğer özellikleri tokatlamak tipi, özel semboller, çoklu temalar vb. içeriyor. Go Keyboard, şu anda kullanabileceğiniz en iyi başka bir iOS klavye uygulamasıdır.

Gboard

Google’dan Gboard, listedeki kullanıcılara birkaç benzersiz özellik sunan başka bir kullanışlı klavye uygulamasıdır. Gboard ile ilgili en iyi şey, mevcut uygulamadan çıkmadan web’de arama yapmak için kullanılabilecek küçük bir ‘Google’ düğmesi sunmasıdır. Bunun dışında, klavye uygulaması, klavye uygulamanızın görünümünü değiştirebilecek benzersiz birkaç tema sunar. Gboard’un diğer özellikleri tokatlama yazmayı içerir, boşluk tuşu trackpad olarak kullanılabilir.

 

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı