Mobil

En İyi Kameraya Sahip Telefon Önerileri 2019

Genellikle telefon alacak kişiler telefon alırken birçok noktaya dikkat etseler de kameralar en önemli olarak görülen telefon uygulamalarıdır. Son yıllarda Iphone cep telefonları oldukça dikkat çeken modelleri piyasaya sürmüştür. Fakat 2019 yılı itibari ile Huawei Mate 20 Pro, Huawei p20 pro, Samsung Galaxy s10 plus, Xiaomi mi 9 ve Apple Iphone XS Max olarak öneri olarak sizlere sunabiliriz.

Bu telefonlar 2019 yılı olarak öne çıkan ve çok fazla kullanımı sağlanan telefonlar olarak kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ise Xiaomi’nin yeni bir modeli olarak, Mi 9 en iyi kameralı cep telefonu olarak öneri yapabiliriz.  Varsayım sağlanan modlar ile 4 K çözünürlükle çekim yapabilen ve mobil videolar olarak performansları zirveye yerleştirilen üç kameralı modeller de vardır.

Akıllı Telefon Kameralarını Nasıl Test Edebiliriz?

Akıllı telefonlar, kamera incelemeleri olarak listelenen bazı modelleri sizlerle paylaşacağız. Sadece fotoğraf çekebilmek için fotoğrafçılık deneyimlerini en iyi şekilde sağlamayı isteyen kişiler vardır. Yalnızca mega piksel sayımı olarak nitelendirilmemelidir. Sayacağımız belli başlı durumlar bulunmaktadır.

Bu durumu test edebilmek için ise optik ve elektronik olarak OIS veya EIS olarak geniş bir diyafram açıklığı ile civarında düşük ve görüntü sabitlemesi olarak, portre ve ikincil olarak lens ve etkileyici selfie olarak kamera ve diğer özellikler gereksinimlere bağlı olarak fazla ya da önemli olan durumlar vardır.

Piksel 3 ve Piksel 3 XL

En iyi şekilde görüntüyü yakalayabilmek adına işleme ve düşük ışık olarak artılarından bahsedeceğiz. En iyi kameraya sahip telefon önerileri  olarak piksellerin Mega piksellerini fantastik olarak renkli ekran olması ve herhangi bir telefon ile en iyi kamerayı sunarak aynı zamanda android saf versiyon olarak ve geçen yılki piksellere göre geliştirilmiş olarak tasarım sağlanmış durumlar artılardır. Eksileri ise kolayca çiziliyor olması, bazı yazılımların çentikleri hata verir ve pil ömrü olarak benzer boyuttaki rakipler iyi olmayabiliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı