Mobil

En İyi Ücretsiz Şifre Yöneticisi Uygulamaları

Parola yöneticisi, her zamankinden daha fazla yazılım ve hizmet buluta geçtikçe çevrimiçi güvenlik ortamınızın önemli bir parçasıdır.

Birden fazla site ve hizmet için aynı giriş bilgilerini tekrar kullanırsanız, yalnızca bir güvenlik ihlali veya başarılı bir saldırı hepsini savunmasız bırakabilir ve hatırlanması kolay olan basit şifrelerin çözülmesi genellikle aynı derecede kolaydır.

Bir şifre yöneticisi bu iki sorunu da çözer, hesaplarınız için karmaşık, kullanılamaz şifreler oluşturur, hepsini şifreli bir kasada saklar ve sizin için giriş formlarını otomatik olarak doldurur. Bu liste bugün kullanabileceğiniz en iyi şifre yöneticilerinden bazılarıdır.

Şifre Yönetici Programı

LastPass

LastPass iki farklı tada sahiptir – ücretsiz ve premium. Her ikisi de çok sayıda farklı giriş oluşturacak ve ek güvenlik için çok faktörlü kimlik doğrulamasıyla ana şifrenizle korunan güvenli bir kasada saklayacaktır. Bu, Windows, Mac, iOS ve Android için YubiKey aracılığıyla donanım kimlik doğrulamasını içerir.

Dashlane

Dashlane, LastPass’ın en yakın rakibidir ve LastPass gibi, tek tıklamayla parola oluşturma, dünya standartlarında güvenlik, nefessiz kullanım kolaylığı ve gelecekteki referanslar için notları saklama kabiliyetine sahip olup tamamen göz atmaya değer.

Keeper Security

Şifrelerinizi korurken, en önemli faktör her zaman güvenlik olacaktır. Keeper Security, stil veya tasarım için herhangi bir ödül kazanmıyor, ancak şifrelerinizi korumaya gelince, güvenliği en iyilerden biri.

RoboForm

RoboForm, dünyanın en iyi şifre yöneticisi olduğunu ve makul bir şekilde olmadığını iddia ediyor. Son güncellemeden sonra, ücretsiz sürümde sınırsız sayıda oturum açma saklamak için destek eklediler. Aynı zamanda uygulama girişleri, notların güvenli bir şekilde saklanması, çoklu platform desteği ve acil erişim sağlama yeteneğine de sahiptir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı