Mobil

Eski Telefondan Yeni Telefona Rehber Aktarma İphone

Eski Telefondan Yeni Telefona Rehber Aktarma İphone

Eski Telefondan Yeni Telefona Rehber Aktarma İphone

İphone telefonlarda telefondna telefona rehber aktarmak için kullanıcılar tarafından en fazla kullanılan güvenli yöntem iCloud senkronizasyon yöntemidir. iCloud senkronizasyon yöntemi sayesinde iphone cihazlarda eski telefondan yeni telefona rehberinizi güvenle ve eksiksiz aktarabilirsiniz.

  • Öncelikle iphone cihazınızdan Ayarlar > iCloud > Kişiler yönergelerini izleyerek kişiler sekmesini açık hale getirmelisiniz.
  • Bu işlemi yaparken cihazınızın internete bağlı olduğundan emin olmalısınız. Eğer cihaz internete bağlı ise kişiler sekmesini açtığınız takdirde tüm kişileriniz iCloud hesabınıza yedeklenmeye başlayacaktır.
  • www.icloud.com internet sitesine girip iphone kimliğinizi oluşturan kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek iCloud hesabınıza giriş yapmalısınız.
  • iCloud hesabınızın giriş ekranında yer alan simgeler içerisinde “Kişiler” kısmına girin ve sol altta konumlanmış olan çark simgesine dokunun ve çıkan seçenekler arasında “Dışa Aktar” seçeneğine dokunun.
  • Tüm bu aşamalardan sonra tüm rehberinizi VFC formatıyla panelinize aktarılacaktır. Böylelikle iphone cihazınızda eski telefondan yeni telefona rehber aktarma işleminiz başarıyla ve eksiksiz bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı