Mobil

Fikirlerini Uygulamalara Dönüştüren İnsanlarla Tanış

Hayallerini, tutkularını ve kim olduklarını keşfedin.

EMPO

JAEHYUNG DANIEL LEE | DALGIÇ

“Okyanusu ve doğal kaynaklarımızı önemsiyorum. Wi-fi, modern yaşam tarzında su gibi oldu; Kaynaklarımızı geri dönüştürmek de EMPO fikrine ilham verdi. ”

EMPO uygulaması, mobil verinizi satabileceğiniz bir mobil uygulama. Bu uygulama için de 2 tip kullanıcı mevcut. EMPEE(Mobil veriye ihtiyacı olan kullanıcı) ve EMPER(Mobil verisini paylaşan kullanıcı.). Herkes EMPEE veya EMPER olabilir.

Uygulamayı buradan deneyimleyebilirsiniz 🙂

 

App Kids: Your Child’s First Digital Space

GREGORY VERET | ÇİFTÇİ

“Yeni teknolojiler, çocukların büyümesini, öğrenmesini ve birbiriyle etkileşimini önemli ölçüde değiştiriyor. “ diyen Gregory Veret, çocuklar için akıllı telefonlarımızda onlara özgü alan yaratabileceğiniz App Kids: Your Child’s First Digital Space uygulamasını geliştirdi.

Bu uygulama ile çocuklar siz telefonunuzda hangi uygulamalara erişim verirseniz sadece o uygulamaları görebilecek.

Uygulama içi satın alma engelinden, çocuğunuzun hangi uygulamayı indirmek istediğine kadar birçok özelliği ile çocuklarınız için akıllı telefonunuzu çok daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Deneme süresinden sonra uygulama ücreti 2,99 ABD dolarıdır. Uygulamanın premiumuna abone olmak için Xooloo’yu ziyaret edebilirsiniz 🙂

 

Visualfy

MANEL ALCAIDE | AKROBAT

“Visualfy işitme engeli olan insanlar için bir uygulama ama kimseye yardım edeceğimi sanmıyorum. Bunun temel bir hak olduğunu düşünüyorum. Herkes için olmayan bir dünyayı düşünemiyorum”. Diyen Manel Alcaide Visualfy uygulamasını geliştirdi.

Visualfy, temel olarak işitme ve / veya görme sorunu olan insanlara odaklanan, cihazımıza  günlük olarak aldığımız birçok bildirime bir çözüm sunan ve bu bilgileri gerçek zamanlı olarak görsel ve duyusal bir şekilde almamızı kolaylaştıran bir uygulamadır.

Uygulamayı buradan deneyimleyebilirsiniz.

 

Uygulamanı hikayen ile birlikte #IMakeApps etiketi ile sosyal medya kanallarından Google ile paylaş, sende seçilen uygulamalar arasında yer alma şansı kazan 🙂

Daha fazla hikaye ve detaylı bilgi için tıklayın.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı