MobilOyun

Frostpunk Mobil İçin mi Geliştiriliyor?

11 bit studios tarafından geliştirilen ve şehir kurma ile hayatta kalma türlerini çok güzel şekilde harmanlayan Frostpunk, bildiğiniz gibi satış başarısını aldığı bazı ödüllerle de taçlandırmış, yapımcısını oldukça memnun etmişti. Hala daha hayran kitlesi tarafından sevilerek oynanan oyun hakkında bugün ortaya çıkan bazı iddialar, özellikle mobil oyuncularını heyecanlandırdı.

Zira ortaya atılan iddialara göre Frostpunk Mobil oyunu hem iOS hem de Android için gelecekmiş. Ünlü oyun portalı Stockwatch kaynaklı habere göre oyunun yapımcısı stüdyosu, oyunun mobil versiyonunun yayınlanması için mobil sektöründe öncü bir firma ile anlaşmış.

Frostpunk, Android ve iOS’a gelebilir

Her ne kadar bu gelişmeler henüz iddia aşamasında olsa da 11 bit studios’un diğer oyunu This War of Mine oyununun mobile geldiğini düşününce aslında Frostpunk’ın da mobile gelebileceği oldukça olası. Krakatoa ve Mount Tambora dağlarındaki volkanik patlamadan sonra kışın ortasında kalan insanlara önderlik ettiğimiz oyun bakalım gerçekten Android ve iOS için de gelecek mi bekleyip göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı