Mobil

Galaxy 10 Android 10 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S10 Android 10 Beta 3 güncellemesini yayınladı. İşte Galaxy S10’a gelen yeni güncellemenin getirdiği yenilikler. 

Android 10 güncelleme takvimi Google tarafından açıklanmıştı. Akıllı telefon üreticileri, Android 10 güncellemesini cihazlarına getirmek için çalışmalara başladı. Amiral gemisi Galaxy S10 modeli için Android 10 beta süreci başlatan Samsung Galaxy S10 Android 10 Beta 3 güncellemesini yayınladı. Galaxy S10 Android 10 Beta 3 güncellemesiyle birlikte Galaxy S10 modelinde bulunan pek çok hata çözülüyor. 

Galaxy S10 Android 10 Beta 3 Yayınlandı

Samsung’un Galaxy S10 için yayınladığı G97 ** XXU3ZSK3 numaralı güncelleme Samsung’un One UI 2.0 Beta programının bulunduğu Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e modellerine geliyor. Samsung Galaxy S10 ailesi için yayınlanan bu güncelleme, Güney Kore başta olmak üzere Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Galaxy S10 kullanıcıları için yayınlanan üçüncü beta güncelleme olurken, Galaxy S10 kullanan diğer ülkelerdeki kullanıcılar için ikinci güncelleme oldu. 

Samsung Galaxy S10 modellerini bilgisayar olarak kullanılmasını sağlayan Samsung DeX kullanıcıları için bu sürümün DeX servisini şimdilik desteklemediğini belirtmekte yarar var. Güney Koreli teknoloji devi Samsung yaptığı açıklamada Android 10 işletim sistemi için çalışan DeX uygulamasının beta sürümünün ilerleyen günlerde kullanıcılarla buluşacağını açıkladı. Samsung DeX uygulamasının beta sürümünün yayınlayacağı tarih hakkında ise net bir açıklama yapmadı. 

Galaxy S10 ailesine yayınlanan Android 10 Beta 3 güncellemesi ile birlikte çözülen hatalara baktığımızda uzun bir listenin bizleri beklediğini görüyoruz. Çözülen sorunlara bakıldığında Galaxy S10 modellerinin Android 10 Beta sürümünde yaşadığı pek çok sorunu çözdüğü görülüyor. 

561.55 MB boyutundaki Galaxy S10 Android 10 Beta 3 güncellemesini eğer ki telefonunuza yüklemek istiyorsanız Ayarlar – Yazılım Güncellemesi adımlarını izlemeniz yeterli. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı