Mobil

Galaxy A60 İçin Yeni Renk Seçeneği

Galaxy A60 İçin Yeni Renk Seçeneği

Samsung, Galaxy A60 modeli için uzun bir süredir çalışmalarını yürütüyor. Bunun yanı sıra birçok kritik güncelleme yayınlayarak da problemleri ortadan kaldırıyor ve Galaxy serisindeki diğer tüm modelleri de güçlendiriyor. Samsung, Galaxy A serisini ortaya çıkararak yeni bir kullanıcı kitlesi oluşturmak istiyor. Gerek donanım gerekse yazılımsal olsun tüm konularda kullanıcıları memnun edecek yenilikler yaptı. Tüm bu yenilikler ışığında Galaxy A60 modeli ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A60 yeni renk seçeneği ortaya çıktı

Samsung, tüm kullanıcıların zevkine hitap etmek için elinden gelen tüm çabayı ortaya koyuyor. Bilindiği üzere daha önceden Sea Salt, Midnight Blue, Cocktail Orange ve Seawater Blue renkleriyle piyasaya sürdüğü modelde şimdi de bambaşka bir renk seçeneğiyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Samsung bu modele Peach Mist renk seçeneğini de eklediğini duyurdu. Pembenin hafif beyazlaşmış tonu olarak bilinen Peach Mist ile özellikle kadın kullanıcılar düşünüldü.

Galaxy A60 modelinin fiyatı henüz netleşmese de telefonun teknik özellikleri ve tasarım gibi konularda pek çok otoritenin beğenisini kazanmış durumda.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı