Mobil

Galaxy Fold 2 Beklentileri Karşılamayabilir!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonu olacak olan Galaxy Fold 2 modeli hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte Galaxy Fold 2 hakkında ilk bilgiler. 

Teknoloji devi Samsung’un geçtiğimiz aylarda Çin’de satışa sunduğu Galaxy Fold modeli kullanıcılar tarafından kısa sürede tüketilmişti. Geçtiğimiz günlerde yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonu olan Galaxy W20 5G modelini tanıtmıştı. Samsung şimdi de Galaxy Fold 2 modeli üzerinde çalışmalara başladı. Kısa bir süre içerisinde tanıtılması beklenen Galaxy Fold 2 modelinin model numarası SM-F700F olarak ortaya çıktı. Ortaya çıkan son sızıntılara göre Galaxy Fold 2 modeli dışında da bir ekrana sahip olacak. Motorola’nın geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu Motorola Razr 2019 modeli benzeri bir tasarıma sahip olacak olan Galaxy Fold 2 modeli klasik kapaklı telefon tasarımında olacak. 

Galaxy Fold 2 Heyecan Uyandırmadı!

Samsung’un katlanabilir ekranlı yeni akıllı telefonu olacak olan Galaxy Fold 2 modeli kullanıcıları heyecanlandırmadı. Bu heyecanlandırmamanın en büyük nedeni ise katlanabilir ekranlı akıllı telefonların yüksek fiyat etiketine sahip olması gösteriliyor. Katlanabilir ekranlı akıllı telefonların dayanıklılıklarının fazla olmaması da kullanıcıları bu telefonlardan uzak tutuyor. Bakalım Samsung Galaxy Fold 2 modeli ile birlikte bu ön yargıları ortadan kaldıracak mı? 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı