Mobil

Galaxy Fold 2 İlk Kez Görüldü

Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold 2 ilk kez ortaya çıktı. İşte Galaxy Fold 2 modelinin tasarımı ve özellikleri. 

Galaxy Fold modelini geçtiğimiz yıl duyuran Samsung, yeni önümüzdeki aylarda yeni bir katlanabilir ekranlı akıllı telefon duyurusunu gerçekleştirecek. Galaxy Fold 2 ismiyle tanıtılacak olan Samsung’un yeni katlanabilir ekranlı farklı katlanma yapısına sahip olacak. 

Twitter üzerinden yaptığı doğru sızıntılarla adından söz ettiren Ice Universe Samsung Galaxy Fold 2 modelinin ilk görüntülerini paylaştı. Samsung’un “Yeni nesil Galaxy Fold” olarak isimlendirdiği yeni Fold modeli, bir önceki Fold modelinden farklı bir tasarıma sahip. Motorla Razr modeline benzer bir tasarıma benzer bir tasarım ile birlikte gelen Galaxy Fold 2 modelinin üst kapağının sağ köşesinde çift kamera kurulumu yer alıyor. Kameranın yanında ise batarya yüzdesi, saat, bildirimler ve tarih yer alıyor. 

Esnek bir OLED ekran ile birlikte gelecek olan Galaxy Fold 2 modeli tek parça katlanabilir ekran ile birlikte geliyor. Açıldığında 6.7 inç büyüklüğe sahip olan bu ekran yuvarlatılmış kenarlara ve siyah çerçevelere sahip.

Galaxy Fold 2 Tanıtım Tarihi!

Ice Universe Galaxy Fold 2 modelinin çıkış tarihini de açıkladı. Samsung’un Galaxy S11 ailesiyle birlikte duyurmaya hazırlandığı Galaxy Fold 2 modeli 18 Şubat 2020 tarihinde San Francisco’da düzenlenecek olan Galaxy Unpacked 2020 etkinliğinde duyurulacak. Samsung etkinliği henüz doğrulamasa da Samsung’a yakınlığıyla bilinen kişiler etkinliği bu tarihte yapılacağına kesin gözüyle bakıyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı