Mobil

Galaxy Fold Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

Galaxy Fold Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

Samsung, uzun bir zamandır katlanabilir telefonlar üzerine çalışmalarını sürdürüyordu. Bu alanda ilk çıkaracağı telefon modeli Samsung Galaxy Fold ise büyük bir hayal kırıklığı yarattı.

Teknoloji devi Samsung, piyasaya çıkaracağı ilk katlanabilir telefon modeli olan Samsung Galaxy Fold, büyük bir merakla bekleniyordu. Ancak telefon test aşamasında ekranının hasar alması, büyük bir şok etkisi yaratmıştı. Test ürünlerini hızlı bir şekilde piyasadan çeken Samsung, ön sipariş veren on binlerce müşterisinin para iadesini yaptı.

Galaxy Fold Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

Tüm Ekran Sorunları Çözüldü

Şu ana kadar Galaxy Fold ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Fakat bugün Samsung Display Başkan yardımcısı, çok önemli bir duyuruda bulundu. Kim Seong-Cheol konuşmasında, ‘’Galaxy Fold’ta yaşanan ekran sorunlarının tamamını hallettik. Artık Galaxy Fold satışa çıkabilir’’ ifadelini kullandı. Seong-Cheol’un bu açıklaması resmen şok etkisi yarattı. Kullanıcılar, bu kadar kısa sürede ekran sorunlarının çözülmesinin mümkün olmadığı konusunda hemfikir…

Galaxy Fold’un piyasaya ne zaman sürüleceği ile alakalı herhangi bir açıklama yapılmadı. Fakat şirkete yakın kaynaklardan gelen sızıntılar, önümüzdeki ay Galaxy Fold’un piyasaya çıkabileceğini belirttiler.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı