Mobil

Galaxy Note 10 Arka Kamera Tasarımı Gösterildi

Samsung Galaxy Note 10 serisi, inanılmaz bir cihaz serisi olarak şekilleniyor. Fiziksel olarak, değişiklikler herkesi memnun etmeyebilir, ancak şimdiye kadar sızan özellikler çok etkileyici görünüyor. Tipster Ice Universe, sayesinde bugün daha da fazla ayrıntı ortaya çıktı.

İki Yerine Sadece Bir Öne Bakan Kamera

Samsung’un Galaxy Note cihazlarının genellikle kullandığı yüksek fiyat etiketi nedeniyle, Galaxy Note 10 serisinin başlangıçta Galaxy S10 + ‘da bulunan iki ön yüzüne bakan kameraları devralması bekleniyordu. Ice Universe göre, durum böyle olmayacak. Bunun yerine, Galaxy Note 10 ve Note 10 Pro’nun ekranın ortasına yerleştirilmiş tek bir selfie fotoğraf makinesi içerdiği bildiriliyor. Çözünürlük ile ilgili olarak, Galaxy S10 tarafından sunulan 10 megapikselle eşleşmesi bekleniyor.

Galaxy Note 10

Galaxy Note 10 serisinin arka tarafına geçen Samsung, daha da büyük değişiklikler hazırlıyor. Geçtiğimiz Galaxy Note bayrak gemilerinde bulunan yatay kamera kurulumu olacak ve onun yerine, beklendiği gibi toplam dört kameraya ev sahipliği yapacak yeni bir iki sütunlu dikey düzen olmalıdır.

Galaxy Note 9 ile karşılaştırıldığında, Galaxy Note 10 ve Note 10 Pro’daki yeni eklemeler, özel bir Uçuş Süresi sensörü ve 123 derecelik bir alanı destekleyen 16 megapiksel ultra geniş açılı lensi içerecek şekilde ayarlandı görüş Bunlara eşlik eden bir kez daha 2x telefoto zoom objektifi ile eşleştirilmiş 12 megapiksel sensör olmalıdır.

Büyük Kamera Güncellemeleri Galaxy S11 İçin Saklanıyor

Ice Universe’e göre Samsung, Huawei’nin P30 Pro’unda bulunan 5x alternatifinden oldukça üstün olan Galaxy Note 10 serisine 10x optik zoom sistemi getirmeyi düşündü. Sonuçta, Güney Kore devi, toplu uygulama nedeniyle uygulamayı iptal etmeyi seçti, ancak umarım gelecek modellerde kullanılması için bir çözüm bulunacaktır. Samsung ayrıca 5x optik zoom sistemi yarattı ve kitlesini üretti, ancak Ice Universe bunun yalnızca gelecekteki Galaxy A modellerinde kullanılacağına ve şirketin bayrak gemilerine asla girmeyeceğine inanıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı