Mobil

Galaxy Note 10 ile İlgili Önemli Bir Haber

Galaxy Note 10 ile İlgili Önemli Bir Haber

Samsung Galaxy Note 10 ile ilgili çok önemli bir haberimiz var. İddialara göre fiziki tuşların ve en önemlisi ise kulaklık girişinin de bulunmayacağı belirtilmişti. Eğer durum böyle olursa akıllı telefon sektörü, farklı bir hal alacaktı. Fakat son yapılan açıklama, bunun pekte mümkün olmayacağını gösteriyor.

Kısa bir zaman önce, Samsung Note 10 için çok önemli iddialar ortaya atılmıştı. Buna göre Samsung’un yeni amiral gemisinde hiçbir tuş olmayacaktı. Hatta ve hatta kulaklık girişinin bile olmayacağı da atılan iddialar arasındaydı. Bu haberlerden sonra Samsung meraklıları oldukça heyecanlanmıştı.

Galaxy Note 10 ile İlgili Önemli Bir Haber

Ice Universe Tüm Bu İddiaları Yalanladı

Ice Universe, yeni bir iddia ile daha önce yapılan tüm açıklamaları yalanlamış oldu. Buna göre Samsung Galaxy Note 10’un ilk prototipinde fiziki tuşlar kullanılmamıştı. Ancak ortaya çıkan çeşitli sorunlar nedeniyle, Samsung’un bu modelinde de fiziki tuşları kullanmak zorunda olduğunu açıkladı.

Ice Universe attığı bu tweet ile fiziki tuşların olacağını iddia ederek, tartışmalara da yeni bir boyut kazandırmış oldu. Ancak kulaklık girişi ile ilgili şimdilik herhangi bir haberin olmadığını da belirtelim.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı