Mobil

Gözler Yeni Note 10 Lite’da!

Samsung’un uygun fiyatlı Note serisi modeli olacak olan Galaxy Note 10 Lite modelinin özellikleri ortaya çıkmaya başladı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung Apple’ın uygun fiyatlı iPhone 11 modeli hamlesinden sonra amiral gemi modellerinin daha uygun fiyatlı sürümleri üzerinde çalışmaya başlamıştı. Note serisinde de benzer bir çalışma yürüten Samsung’un uygun fiyatlı Note 10 Lite modeli hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. 

Samsung’un Note serisinin yeni akıllı telefonu Galaxy Note 10 Lite modeli resmi FCC kayıtlarında ortaya çıktı. Daha öncesinde S-Pen kalemi olmadan çıkacağı söylenen Note 10 Lite modelinin FCC kayıtlarına göre Bluetooth bağlantılı S-Pen ile geleceği ortaya çıktı. Samsung Galaxy Note 10 modellerinde bulunan S-Pen modelinden daha düşük özelliklere sahip olacak olan Galaxy Note 10 Lite S-Pen’i Note 10 S-Pen’inin önemli özelliklerinden yoksun olacak. 

Galaxy Note 10 Lite Neler Sunacak?

Ekran boyutunun tam olarak bilinmediği Note 10 Lite modelinin ekrana entegre parmak izi okuyucusu ile birlikte gelmesi bekleniyor. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisinden alması beklenen Note 10 Lite modelinin 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile birlikte gelmesi bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı