Mobil

Galaxy Note 10 Modelinde Büyük Eksiklik

Galaxy Note 10 Modelinde Büyük Eksiklik

Galaxy Note 10 modelinin lansman tarihi yaklaşırken ortaya atılan iddiaların sayısında da ciddi bir artış yaşandı. Şimdi ise ortaya atılan iddiada, Galaxy Note 10 modelini bekleyenleri adeta hayal kırıklığına uğrattı. Henüz daha lansmanı bile yapılmayan Galaxy Note 10’da MicroSD girişinin olmayacağı iddia edildi. Ortaya atılan bu iddia birçok kullanıcıyı hayal kırıklığına uğrattığı gibi Samsung’da ağır eleştirilerinde hedefi oldu.

Galaxy Note 10 modelinde MicroSD girişi olmayacak

Uzun bir zamandır merakla beklenen ve hakkında ortaya sürekli yeni iddialar atılan Galaxy Note 10 modeline ait sıcak gelişmeler yaşanıyor. Samsung’un yeni amiral gemisi olarak bilinen ve büyük umutlarla piyasaya sürülecek olan bu modelde hafızanın daha sonradan yükseltilmesi mümkün olmayacak.

MicroSD girişinin olmayacak olması tüm Samsung severleri kızdırdı. Mevcut hafıza limitlerinin çoğu zamanda yeterli olmaması birçok kullanıcı için büyük sıkıntı oluyor. Üstelik ortaya atılan iddialar yalnızca bununla da sınırlı değil. Bir diğer iddiaya göre de Galaxy Note 10 modelinde kulaklık girişi de olmayacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı