Mobil

Galaxy Note 20 5G İlk Defa Görüntülendi

Galaxy Note 20 5G özellikleri merak edilirken telefonun görüntüleri ilk kez sızdırıldı. Galaxy Note 20 5G’nin özellikleri ve ilk görüntüleri kullanıcılar tarafından heyecanla incelendi.

Samsung Galaxy Note 20 5G, markanın bir diğer amiral gemisi ailesi S20’den sonra merakla bekleniyordu. Galaxy Note 20’nin görüntüleri ilk defa sızdırılsa da daha öncesinde tasarımı ve özellikleri hakkında çeşitli sızıntılar yapılmıştı. Bilindiği üzere akıllı telefon markalarının serinin en iyi telefonundan amiral gemisi olarak bahsetmesi büyük şirketler arasında önemli bir gelenek. Amiral gemisi tanımına uyan telefonların devamlı olarak üretilmesi şirketleri büyük bir rekabete sürüklüyor.

Samsung Galaxy Note 20 5G Özellikleri

Galaxy Note 20 5G İlk Defa Görüntülendi

Telefonda 108 megapiksel sensör kullanılacağı belirtilirken, aynı zamanda Infinty-O ekran yapısına sahip olacak. Arka kamerasının dikey değil yatay düzlemde olduğu da sızdırılan görsellerde dikkat çekiyor. Alt kısmında hoparlör, mikrofon, USB Type-C ve S Pen girişleri olan telefonun sol üst tarafında kontrol tuşları olacağı biliniyordu. Cihazda ayrıca 120Hz ekran tarama hızı sunuluyor.

Samsung Galaxy Note 20 Serisi Merakla Bekleniyor

Yakın zamanda Galaxy S20 serisini duyuran Samsung şu günlerde Galaxy Note 20 5G’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen telefonun ilk görüntüleri ve bazı özellikleri LetsGoDigital tarafından sızdırıldı. Pek çok akıllı telefon kullanıcısının merak ve heyecanla beklediği telefona dair detaylar bir bir ortaya çıkıyor.  Telefonun Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 10 serisinin benzer bir takım özellikler ile geleceği bekleniyor.

Üretimleri ile akıllı telefon konusunda bir numara olarak kabul edilen Samsung kısa bir süre önce S20 serisini tanıttı ve bu cihazlar tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Kullanıcılar S20 serisi ile birlikte Galaxy Note 20 5G’yi de oldukça merak etmeye başlamıştı. Yaz aylarında Galaxy Note 20 serisinin kullanıcılar ile buluşturulacağı biliniyor.

Galaxy Note 20 5G İlk Defa Görüntülendi

Samsung geçtiğimiz yaz Galaxy Note 10 serisini ve 5 ay sonrasında da Galaxy Note 10 Lite modelini tanıtmıştı. Her geçen gün daha önce uygulanmamış çeşitli teknolojiler ile kullanıcıları buluşturan Samsung şimdiyse Galaxy Note 20 5G ile büyük heyecan uyandırıyor. Serinin yaz aylarında kullanıcıları ile buluşulacağı bilinirken şimdiden sızdırılan özellikleri ve görüntüleri büyülüyor.

Daha önce Ice Universe tarafından tasarımı sızdırılan Galaxy Note 20 hakkında yeni bilgiler ve ilk görüntüler gelmeye başladığına göre devamının geleceğini düşünmek çok da yanlış olmaz. Pek çok kişinin takip ettiği ve heyecanla beklediği Galaxy Note 20 serisinin ardından Samsung’un nasıl bir telefon ile karşımıza çıkacağı şimdiden merak konusu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı