Mobil

Galaxy Note 20 Ailesi 120 Hz Ekran Müjdesi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yaz ortasında tanıtacağı yeni amiral gemi ailesi Galaxy Note 20 ailesi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. İşte Galaxy Note 20 ailesi ile ilgili ortaya çıkan son detay. 

Samsung’un yeni amiral gemi modeli olacak olan Galaxy Note 20 ailesinin özellikler netleşmeye devam ediyor. Gelen son bilgilere göre Samsung Galaxy Note 20 ailesinin Ultra sürümü olmayacak. Galaxy Note 20 ailesi çok daha iyi bir ekran teknolojisine sahip olacak. 

Galaxy Note 20 Ailesi Ekran Özellikleri Detaylandı

Display Supply Chain Consultants’ın kurucusu ve CEO’su Ross Young, Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Paylaşılan bu bilgiler Samsung’un yeni amiral gemisinin ekran hakkında önemli ayrıntılar sunuyor. Young açıklamasında, Samsung’un Galaxy Note 20 ailesinde LTPO ekranları kullanacağını belirtiyor. Samsung’un LTPO teknolojisi ile üreteceği OLED ekranların, Samsung’un yeni amiral gemi modellerinin bataryasının ömrünü yüzde 15 ila yüzde 20 oranında arttıracağı düşünülüyor. 

Samsung Galaxy Note 20 ailesi 6.42 inç büyüklüğünde 120 Hz ekran yenileme hızı ve 19.5:9 en boy oranına sahip, 2345 x 1084 piksel çözünürlüğe sahip bir ekrana sahip olacağı düşünülüyor. Ortaya atılan bir diğer iddiaya göre Note 20 ailesinde Ultra modeli bulunmayacak. Samsung’un Note 20 ailesi ile birlikte Galaxy Fold 2 modelini de tanıtacağına kesin gözüyle bakılıyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı