Mobil

Galaxy S10 Lite Samsung Sitesinde Listelendi

Samsung’un önümüzdeki yıl duyurmaya hazırlandığı uygun fiyatlı Galaxy S10 Lite modeli Samsung internet sitesinde ortaya çıktı. 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un bir süredir üzerinde çalıştığı uygun fiyatlı amiral gemi modeli Galaxy S10 Lite modeli Samsung’un internet sitesinde ortaya çıktı. 

Samsung’un önümüzdeki yıl duyuracağı yeni amiral gemisi Galaxy S11 modeline dair bilgiler gelmeye devam ederken Samsung’un üzerinde çalıştığı Galaxy S10 Lite modeli de ortaya çıktı. Samsung’un Fransa resmi internet sitesinde Galaxy S10 Lite modeli görüldü. Samsung’un Fransa sitesinde yer alan bilgilere göre Galaxy S10 Lite modelinin destek sayfası açıldı. SM-G770F model numaralı akıllı telefonu Galaxy S10 Lite modelinin FCC onayı aldığı görülüyor. 

Galaxy S10 Lite modelinin ne zaman satışa sunulacağı şimdilik bilinmiyor olsa da, Galaxy S10 Lite modelinin FCC onayı alması ve Samsung destek sayfasında yer alması modelin çıkış tarihinin yaklaştığının habercisi. Galaxy S10 Lite modelinin ilk olarak Hindistan’da satışa sunulması sonrasında ise Fransa da satışa sunulup tüm dünya genelinde satışa çıkması bekleniyor.  

Çıkış Tarihi Bilinmiyor! 

Samsung’un uygun fiyatlı olacak olan Galaxy S10 Lite modelinin gücünü Samsung’un Exynos 9810 işlemciden alması bekleniyor. 8 GB RAM ile desteklenmesi beklenen Samsung Galaxy S10 Lite modelinin Galaxy S10 modelinde bulunan batarya ile birlikte gelmesi bekleniyor. Ülkemizde de satışa sunulacak olan Galaxy S10 Lite modelinin fiyatı ve tanıtım tarihi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı