Mobil

Galaxy S10 Plus Kamera Özelliği

Galaxy S10 Plus Kamera Özelliği

Samsung ailesinin yeni üyesi olan S10 Plus modeline ait özellikler birçok kullanıcıyı memnun etmeye yetti. Galaxy S10 Plus modelinin en dikkat çekici ve en beğenilen özelliği ise kameraları oldu. Daha önceden açıklanan teknik özelliklerin yanı sıra kamera özelliklerini detaylıca inceleyelim. Galaxy S10 Plus kamera özellikleri ile kullanıcıları neler bekliyor?

Samsung Galaxy S10 Plus kamera özellikleri

Samsung bundan birkaç ay önce Unpacked etkinliğinde Galaxy S10 modeline ait tüm versiyonları kullanıcılara tanıtmıştı. Yapılan detaylı incelemeler sonucu tam not alan S10 Plus modeli kamera özellikleriyle de göz dolduruyor. S10 ailesinin lideri konumunda olan S10 Plus toplamda 5 kamera ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. 2 adet kamera ön kısımda, 3 adet kamera ise arka kısımda yer alacak.

Galaxy S10 Plus’ın arka kısmında yer alan 3 kamera 12 MP özelliğe sahip olacak. Ayrıca telefoto lens özelliğiyle de kalitesine kalite katıyor. Üçüncü kamera ise tam 16 MP çözünürlüğe sahip olacak. Ön kısımda ise 10 ve 8 MP çözünürlükte iki farklı kamera yer alıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı