Mobil

Galaxy S11 Klasik Tasarımdan Farklı Olacak!

Samsung’un gelecek yıl tanıtacağı Galaxy S11 modelinin ekran koruyucusu ortaya çıktı. Galaxy S11’in ekran koruyucusu ile birlikte bazı özellikleri de kesinleşmiş oldu. 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 2020 yılında tanıtacağı amiral gemi modeli Galaxy S11 modelinin ekran koruyucu ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde Galaxy S11 ailesinin kamera tasarımı ortaya çıkmıştı. Klasik Samsung tasarımından dışarı çıkacak olan Samsung Galaxy S11 ailesinin kamera tasarımını pek çok kişi yadırgamıştı. Samsung Galaxy S11 ailesinin şimdi de ön tasarımı ekran koruyucusu ile ortaya çıktı. 

Samsung Galaxy S11 ailesi ön tasarımıyla Galaxy Note 10 ailesinden izler taşıyacak. Çentikli ekranlara alternatif olarak Samsung tarafından geliştirilen bu yeni çentik sisteminde kamera çok ufak bir noktada yer alıyor. Ekrana gömülü kamera Galaxy S11 modelinin ortasında yer alıyor 

Galaxy S11 modelinin ekran koruyucusundan Galaxy S11 modellerinin kavisli bir ekranla gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Samsung’un geçtiğimiz yıllarda duyurduğu Galaxy S6 modeli ile birlikte başlattığı kavisli ekran tasarımının Galaxy S11 modelinde de devam etmesi bekleniyor. Samsung’un Galaxy S11 modeline dair yeni özelliklerin ilerleyen günlerde gelmesi bekleniyor. 

Galaxy S11 Tasarım Sızıntıları Gerçek Tasarımı İşaret Ediyor

Akıllı telefon üreticileri bilindiği gibi akıllı telefon modellerini tasarladıktan sonra akıllı telefonlarının aksesuar ihtiyaçları için aksesuar üreticileri ile birlikte çalışıyor. Samsung’un daha öne pek çok akıllı telefon modeli daha çıkmadan önce kılıf ya da ekran koruyucusu tasarımlarında kendini göstermişti. Samsung’un Galaxy S11 modeline ait olduğu iddia edilen ekran koruyucusunun da Samsung’un aksesuar geliştiricilerine verdiği bir kalıptan yola çıkılarak üretildiği düşünülüyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı